„Jeli jsme k utkání s cílem neprohrát a věděli jsme, že to bude těžké, protože Boleslav měla předtím jen bod,“ vrací se k zápasu trenér libereckého béčka František Šturma.„Po inkasovaném gólu se nám podařilo vyrovnat. Soupeř měl v sestavě osm hráčů z A–týmu, občas to ale přeháněli s tvrdostí a na tuto nedisciplinovanost doplatili dvěma červenými kartami. My jsme hráli od 52. minuty v převaze dvou hráčů a samozřejmě jsme toho chtěli využít. Ale oni velice dobře bránili, uzavřeli se před své pokutové území a my jsme ho dobývali jako pevnost. Bohužel se ji dobýt nepodařilo. Před zápasem bychom brali bod všemi deseti, takto jsou samozřejmě pocity rozpačitější. Přesto to hodnotím kladně, zůstáváme bez porážky.“

Boleslav šla do vedení v 10. min., kdy Dohnálek ztratil míč na polovině hřiště a jeho spoluhráči nechali před brankou volného Táborského, který pod padajícím Marečkem skóroval. V 36. vyrovnal zblízka Brožík po centru Novotného.

V 45. dostal Táborský červenou kartu za faul zezadu na Vlaska a v 52. se musel poroučet do kabin také další boleslavský fotbalista P. Martínek, který srazil Martana.

MLADÁ BOLESLAV B - LIBEREC B 1:1 (1:1). Branky: 10. Táborský - 36. Brožík. Rozhodčí: Bureš. ŽK: M. Sedláček, P. Martínek, Rolko, Mrvík - Liška. ČK: 45. Táborský, 52. P. Martínek (oba MB). Diváků: 175. Liberec B: Mareček - Matula, Jarkovský, Radek Dejmek, Liška - L. Novotný (62. Robin Dejmek), Gecov, Vlasko, Dohnálek (73. Pyšek) - Martan, Brožík (81. Zeman).