Zdání klame. Krásná Studánka již není tím mančaftem, jako na podzim. Přišly vhodné posily a je vidět i rukopis trenérů Jiřího Dvořáka a Milana Bláhy. Kdo čekal, že Studna padne, se šeredně zmýlil. Domácí v Harcově na hosty v městském derby nastoupili jako velká voda a první střela po pár sekundách znamenala gól.

Studánečtí v čele s ligovým rozhodčím Ginzelem hráli stále aktivně a tvrdě, na což soupeř také doplatil. Sice po rohu dokázal srovnat, jenže v závěru půle byl faulovaný Jiří Vencl a bylo z toho zlomené zápěstí a odvoz rychlou záchrannou službou. Nešťastný moment se zřejmě podepsal na výkonu jeho spoluhráčů, protože další průběh byl strašidelný.

Navíc soupeř z každé střely vytěžil gól v rozmezí pěti minut čtyři góly!

Krásná Studánka - Ruprechtice 5:2 (1:1).

Branky: 1. Lang, 66. Hypius, 67. Smolák, 69. Zatroch, 71. Kseňák - 26. Rampáček ml., 84. Vlach. Rozhodčí: Šůma, ŽK: 1:2, 60 diváků.

Krásná Studánka: Jirák - Ginzel, Herodes, Jirousek (77. Pojsl), Hypius - Smolák, Hnilička, Opočenský (81. M. Vondráček), Lang - Zatroch (75. T. Hájek), Kseňák.

Ruprechtice: Vavřich - Morávek, Pekař, Vlach, Kesner - Stříteský, Chwiedziuk, Průcha, Rampáček ml., Vencl (46. Z. Rampáček st.) - L. Šrajbr.