Ve východní skupině se konečně dočkala Krásná Studánka svého místa na slunci. Po snadné výhře
v Hodkovicích jí přišla vhod porážka dosud vedoucího Pěnčína v Ruprechticích. Hodkovice nebudou mít lehké jaro. V západní skupině Bílá deklasovala béčko libereckých vojáků z Rapidu, vedoucí Bílý Kostel porazil Rozstání a stále je tak první. Bulovka
s novým trenérem slavila druhé vítězství, tentokrát nad rezervou Doks. Nová Ves si nechala vstřelit tři góly od Zákup, ale pět jich jim nasypala. Hrádek B zdolal Bukovany a poslední Raspenava neuspěla v Horní Polici.

Bulovka – Doksy B 3:0 (2:0)
Od úvodních minut to byla hodně neurovnaná hra obou týmů, kdy domácím dělala problémy především výšková převaha hostů a nerovný terén. Ve 12. se po daleko vhozeném autu a poskakování balónu mezi hráči dostal k míči bulovský Hofman a umístěnou ránou otevřel účet utkání. Hned nato, po rychlém protiútoku domácích a nejhezčí akci zápasu, prodloužil Hofman hlavou na rychlonohého útočníka, který si prvním dotekem výborně zpracoval, ukázal obránci, jak utíká Zajíček. Zasekl míč a předložil pěknou přihrávku na nabíhajícího Hofmana, který podruhé v zápase skóroval. Bulovští se vedením uklidnili, trochu se zatáhli a přenechali iniciativu hostům. Ti se několikrát pokusili trefit domácí bránu, ale bezúspěšně. To však neznamenalo, že by domácí neměli šance. Především ze standardních situací, ovšem žádná nebyla gólová. Ve 28. domácí Potoč špatným zpracováním „namazal" soupeři na prudkou střelu, jenž prosvištěla těsně vedle tyče. Další šance měly Doksy ještě ve 30., kdy jen reflexně špičkou nohy vyrazil Kremina gólovou střelu a ve 35., kdy přehodili hosté brankáře, ale i bránu. Do II. poločasu nastoupili domácí
s odhodláním rozhodnout utkání a Lengál hlavičkou dal kousíček nad břevno. Po další rohové přízemní rozehrávce Zbořilem na hranici šestnáctky se dostal k míči připravený Eimann a prostřelil všechno před sebou. Poté domácí podržel hodně gólman Kremina, kdy nepustil za sebe několik dobrých střel a především vychytal v samostatném úniku Pilaře. Ve 76. obdržel za nemístné protesty druhou žlutou kartu hostující Barvíř a musel předčasně do sprchy.
I v deseti se však hosté dále sympaticky snažili o korekturu výsledku, ale domácí jim to neumožnili.
Branky: 12. a 16. Hofman, 58. Eimann. Rozhodčí: Horáček, ŽK: 1:3, ČK: 79. Barvíř (D). Diváků: 50. Bulovka: Kremina – Potoč, Franc, Lengál, Židuliak – Zbořil, Eimann, Tůma (46. Smolný), Pavlů – Hofman (70. Veselovský), Zajíček (61. Milan Hýbl).

Bílá – VTJ Rapid Liberec B 6:1 (5:0)
Ve svižném tempu se domácím hráčům dařilo napadat rozehrávku vojáků. Svůj počáteční tlak přetavili ve vedoucí gól, který padl ve 13. minutě z hlavy P. Kováře po rohovém kopu. Po dvaceti minutách začal střelecky řádit domácí Hrstka, který během jedenácti minut nastřílel hostujícímu Svobodovi čtyři góly a po půl hodině rozhodl o vítězi zápasu. V pohodě hrající Bílá pak přidala šestý gól Kauškou. Pak domácí polevili a v 55. Rašín snížil, když se prosadil ve vápně. Poklidné tempo rozhodnutého duelu přineslo již jen pološance.
Branky: 22., 26., 30. a 33. Hrstka, 13. P. Kovář, 48. Kauška – 55. Rašín. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 1:1. Diváků: 80. Bílá: Kočí – Linke, Kotrman, P. Kovář, Kratochvíl – Hauer (46. Kauška), Hrstka, J. Kovář, Ludvík (70. Vítek) – Bulíř, Jiránek. VTJ Rapid: Svoboda – Foubík, Jan Halama, Moravec, Martínek – Rašín, P. Proche, Lukač, Novák – M. Proche, Jerie.

Nová Ves – Zákupy 5:3 (2:2)
Ves zahájila zápas dobře a byla jen otázka času, kdy začnou padat góly. Štefan pálil ze šestnáctky slušně, ale brankář byl proti. Pak Zákupy zahrály Syslem ve svém vápně rukou a z penalty Mrijaj dostal domácí do vedení. To Ves uspokojilo, protože umožnila hostům během čtyř minut dvakrát skórovat. Nejprve se z 25 metrů tvrdě a přesně trefil Novák a po něm využil hlavou trestný kop Serdel. Domácí se probrali a závěr půle patřil jim. Řepa ještě ranou z 20 metrů neuspěl, ale po dlouhém pasu Kropáček vyrovnal. Nástup vyšel Nové Vsi a hned ve 46. napálil Novotný gólmana. Následoval roh a Mrijaj jej posadil na hlavu Kropáčka, který dal na 3:2. Za tři minuty si na dlouhý míč naběhl ze své poloviny Štefan
a přidal čtvrtou branku. Ale opět Ves měla hluchá místa ve hře a po rychlém kontru soupeř Jersoněm snížil. Jako vždy v tomto zápase inkasovaný gól domácí probral a prakticky hned vstřelil Kropáček po trestném kopu Mrijaje pátý úspěch a byl z toho hattrick. Po další střele Štefana dvakrát zahrozili hosté, kteří dvakrát nastřelili břevno.
Branky: 42., 46 a 60. Kropáček, 23. Mrijaj z pen., 49. Štefan – 30. Novák, 33. Serdel, 56. Jersoň. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 2:1. Diváků: 40. N. Ves: Marek – Vávra, Malaga, Mrijaj, Jansta – Lukáš Adam (46. Patrman), Novotný, Řepa, Vondráček – Štefan, Kropáček (80. Komarov).

Horní Police – Raspenava 3:1 (1:0)
Pro hosty nezačal zápas dobře a hned od začátku byli všude o krok později, čehož využili domácí a ve 4. minutě vstřelili po rohu gól. O dvě minuty později musel hostující Burgr za cenu žluté karty zastavit další slibnou akci domácích. Od 10. minuty se hra začala postupně vyrovnávat, Raspenavští zjednodušili hru a obraz hry se zcela otočil. Ve 21. kopali hosté nepřímý kop, střela po odrazu od zdi skončila mimo branku. Raspenavští domácí zatlačili a hrálo se pouze na jejich branku, kdy gólman kryl střely Burgra, Zemana, Šámala i Pikouse ml. Druhá půle začala opět tlakem hostů, ale ve 49. po dlouhém odkopnutí obránce propadl míč ke Kalinovi, který zvýšil na 2:0.
V 56. se do vápna domácích vřítil Pikous ml. a byl zastaven faulem. Nařízenou penaltu proměnil Michal Zeman. Hosté ještě více otevřeli hru
a snažili se vstřelit vyrovnávací branku, naopak domácí hráli zodpovědně odzadu a hrozili protiútoky. Jeden takový se jim povedl v 88. minutě, kdy domácí kapitán Flieger z přečíslení pečetil do prázdné branky na konečných 3:1 pro domácí.
Branky: 4. a 88. Flieger, 49. Kalina – 56. Michal Zeman z pen. Rozhodčí: Trešl, ŽK: 1:2. Diváků: 30. Raspenava: Urban – Burgr (70. Rudolf), Mleziva, J. Koprnický, Pikous st. – Michal Zeman, L. Koprnický, Šámal, Meneghel – Martin Zeman, Pikous ml.

Hrádek B – Bukovany 3:2 (0:1)
V úvodu nedaly oba týmy po šanci, ale v 8. minutě se trefil přesně hostující Králík
z trestného kopu. Hrádek měl více ze hry, ale ztroskotával na nepřesných přihrávkách, takže hosté vedli až do 60. minuty, kdy konečně srovnal R. Kovač, který využil autového vhozu Kaprase. Jenže místo dalších gólů přišel kiks domácích, který Bukovany perfektně využily. Naštěstí za čtyři minuty se měnilo skóre, kdy po rohu dotlačil míč do brány Nývlt. V pohledném fotbale se domácí dál tlačili do zakončení a nakonec jim body zařídil Badi, jehož trestný kop s lehkou tečí zdi znamenal třetí gól.
Branky: 60. R. Kovač, 71. Nývlt, 86. Badi – 8. Králík, 67. Sedlák. Rozhodčí: Mečíř, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Hrádek: Laluch – Mrázek, I. Kovač, Bruner, Farský (73. Kyncl) – Nývlt, Strnad, J. Horváth, Badi – Kapras, Teolog (20. R. Kovač).

Bílý Kostel – Rozstání 2:1 (0:1)
Do 35. minuty to byl vyrovnaný zápas, v němž se dostali do vedení hosté trefou Zeráka. Pak se více prosazovali domácí, kteří v závěru poločasu nastřelili L. Janáčkem břevno. Kostelu se pak po zlepšené hře podařilo vyrovnat Laiblem a o bodech rozhodl Vitik. Domácí si výhru nenechali vzít a navíc po úniku L. Janáček sám před brankářem Kotlárem přehodil jak jeho, tak branku.
Branky: 57. Laibl, 70. Vitik – 22. Zerák. Rozhodčí: T. Vacek, ŽK: 3:3. Diváků: 130. B. Kostel: P. Ulrich – T. Janáček, Ďuriš, Chomout, Strnad – F. Ulrich, Michálek, Vitik, L. Janáček – Sedlmajer (46. Laibl), M. Galbavý. Rozstání: Kotlár – Čihula, Štajer, Botka, Jíra – Drbohlav, Smrž (55. Tvrzník), Zerák, Pošva (44. Pavlů) – Roll, Mikeš.
Zbývající výsledek: Staré Splavy – Sloup 3:2.

Hodkovice – Krásná Studánka 0:4 (0:2)
Než se domácí probrali, prohrávali gólem Housy. Pak hostující Sonntag po rohu orazil břevno hlavičkou a po brejku těsně přestřelil Toman. Po půlhodině proměnil Housa penaltu a teprve pak dvakrát domácí předvedli brejk, který však jednou vychytal Vrábel
a pak zakončovatel mířil nad. Druhý poločas byl jasný pro hosty, kteří přidali další dva góly. Filip Chmátal dokonce v posledních sekundách. Předtím, v 80. Chmátal při odkopu trefil ze tří metrů Housu do hlavy, takže ten byl K. O.
Branky: 2. a 30. z pen. Housa, 64. Lang, 90. Chmátal. Rozhodčí: Háša, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Hodkovice: Kvapil – Kraus, Bouška, Nevyhoštěný, Košek (68. Bradáč) – Bendák, Škopan, Pavlík, Jáč (46. Řepka) – Matějka (46. Bolard), Pekař. Krásná Studánka: Vrábel – Sonntag, Killar (46. Brada), Chmátal, Lang – Toman (65. Saska), Vajtr, Housa, Pova (67. Horáček) – Smolák, Grepl.

Ruprechtice – Pěnčín 3:1 (2:1)
Hosté potvrzovali post vedoucího týmu a hrál se kvalitní fotbal. Ve vyrovnaném průběhu však byli domácí dvakrát lepší v koncovce, kdy se dokázal před brankářem zorientovat nejlépe 17letý Martin Zavoral a během 90 vteřin vstřelil dvě branky. Hosté stále útočili a v poslední minutě poločasu snížili po trestném kopu a hlavičce obrovitého Huška.
Po změně stran Pěnčín zle tlačil a gól byl na spadnutí. Přesto dokázal Průcha využít zaváhání v defenzivě a obloučkem pojistil Ruprechticím náskok. Ale stále se hrálo oboustranně naplno a hosté toužili po dalším úspěchu. Nakonec jim to zkazil svým vyloučením Matějíček, který na hranici vápna fauloval Hošice. Ruprechtice si pak cennou výhru odbojovaly.
Branky: 18. a 19. Zavoral, 64. Průcha – 45. Hušek. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 2:3, ČK: 82. Matějka (P). Diváků: 80. Ruprechtice: Vavřich – Morávek, Zavoral, Rampáček, Hošic – Škarýd (63. Antoš), Suchý, Vlach, Cibulka, Vrtal (77. Kusebauch) – Průcha.

Ostatní výsledky: Plavy – Zásada 4:2, Železný Brod B – Rokytnice 6:0, Kokonín – Držkov 0:6, Velké Hamry B – Lučany 0:0, Jenišovice – Rovensko 2:0.

1. Kr. Studánka ⋌ 19 15 2  2 63:26 47
2. Pěnčín⋌ 19 14 2  3 67:16 44
3. Ruprechtice⋌ 18 12 3  3 51:17 39
4. Držkov⋌ 18  9 5  4 51:25 32
5. Rokytnice⋌ 19 10 1  8 29:28 31
6. Zásada⋌ 19  9 0 10 40:46 27
7. Žel. Brod B ⋌ 19  8 2  9 39:38 26
8. V. Hamry B⋌ 18  6 5  7 35:39 23