Krásná Studánka - Staré Splavy 1:2 (1:1). Hosté hráli zezadu a na brejky. V 15. minutě střílel trestný kop z dálky domácí Chmátal, ale vypadnuvší míč brankáři z náruče nedokázal dorazit do sítě Faksa. Nastřelil jen tyč. Vzápětí však Faksa byl po samostatné akci úspěšnější. Hosté se potom nadechli, zahodili velkou šanci a po rychlé akci dokázali vyrovnat. Domácí v úvodu II. půle nastřelili tyč a hosté zahrozili únikem a střelou vedle. Faksu pak vychytal gólman a další šance již nepřicházely. Nakonec rozhodla chyba v domácí obraně, kterou soupeř využil.

Branky: 17. Faksa - 24. Mašek, 87. Pergl. Rozhodčí: Rakouš, ŽK: 1:1, 80 diváků. Kr. Studánka: Vondráček - Pova (88. Kocour), Hošek, Chmátal, Průšek - Faksa, Devátý (68. Soukup), Dvořák, Bechyně - Knajbl (60. Palán), Hájek.

N. Město - Bukovany 2:3 (2:0). Hodinu se domácí těšili z dvoubrankového náskoku. Město navíc ve 13. minutě zahodilo Šindlerem penaltu. Stejný hráč se pak dvakrát gólově podepsal pod své šance, ale další dvě zahodil, podobně jako Zbořil, který na malém vápně zaváhal. Hra byla jinak vyrovnaná, přesto se domácí dostávali do gólovek. Hosté v 61. předvedli rychlou akci s gólovou tečkou a za deset minut srovnali náskok po perfektně provedeném trestném kopu. Město se vrhlo do útočení, dvě hlavičky Podrazila skončily na břevně, do gólmana pálil ještě Bruský. Hostům však stačil v nastaveném čase rychlý brejk a bylo po radosti Novoměstských.

Branky: 13. a 36. Šindler - 61. a 92. Svoboda, 71. Jeník. Rozhodčí: Jiří Šubrt, ŽK: 1:3, 50 diváků. N. Město: Kocourek - Podrazil, Stejskal (41. Halík), Bruský, Vrňata - Novotný, Jalovičár, Těšínský, Petrovič - Zbořil, Šindler.

Chrastava - Hodkovice 1:1 (0:0). Po skvělém jarním rozjezdu jakoby Chrastavským docházel dech. Hodkovičtí překvapili bojovností, proti které se nemohli domácí prosadit. Domácí sice měli herně navrch, jenže své šance neproměňovali. V 56. minutě měli hosté výhodu z penalty, jenže tu Matějkovi Kosař chytil. To domácí nepovzbudilo, protože za minutu nato inkasovali po chybě obrany z kopačky Pavlíka. Za pět minut se kopala penalta za ruku proti hostům a exekutor Henzl byl neomylný. V závěru se spíše jen kopalo než hrál fotbal, šanci domácí Holec poslal po úniku nad břevno.

Branky: 62. Henzl z pen. - 57. Pavlík. Rozhodčí: Pekař, ŽK: 2:2, 60 diváků. Chrastava: Kosař - Holinský, Mazánek, Šipula, Rozmajzl - Novák (65. Andreas), Vávra, Henzl (70. Pinc), Holec - Jahoda, Sochor (84. Doležal). Hodkovice: Charousek - Svoboda, Bouška, Škoda, Škopan - Sádecký, Dvořák, Matějka, Havel - Mlčoch, Pavlík (75. Kyksa).

Doksy - Habartice 5:1 (3:0). Domácím se v utkání mimořádně dařilo střelecky, když dvakrát trefili šibenici a dvakrát přesně k tyči. Takže brankář nemohl nic chytit. Doksy byly v celém průběhu lepším týmem a za hodinu daly pět gólů. Pak se sklidnily a hosté z penalty snížili. Domácí měli výhodu penalty pět minut před koncem, ale Švec neuspěl.

Branky: 27. Šťastný, 38. Švec, 44. Kolařík, 52. Vágner, 61. Šverma - 66. Závěta z pen. Rozhodčí: Hanyk, ŽK: 1:2, ČK: 80. Kincl (H), 150 diváků. Habartice: Veselý - Kniga, Krubner, Richtr, Potoč - Tůma, Závěta, Treteník (46. Roušar), Čumpl - Kincl, Beran (24. Zimák).

Hlavice B - Heřmanice 7:0 (2:0). Zápas se odehrál v přátelském duchu, kdy hosté respektovali sílu domácích. Hlavice hrála, co proti odevzdanému soupeři potřebovala. Kromě sedmi branek nastřelilo béčko třikrát břevno a dvakrát tyč, junior Suchý navíc zahodil v 76. minutě penaltu.

Branky: 30. a 63. Suchý ml., 15. a 72. Hozák, 80. M. Kotrman, 53. Košumberský, 88. Kovář. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 1:1, 100 diváků. Hlavice: R. Suchý - R. Kotrman, Suchý ml. (70. Bulíř), Altman (60. Rubáš), M. Kotrman - Mohr, Košumberský, Hozák, Hauer - Kovář, Linhart (60. Hon).

Mimoň B - Frýdlant 1:0 (0:0). Hosté potvrzovali jarní vzestup do poločasu, kdy měli tři šance, ale všechny zahodili. Domácím se podařilo proměnit ojedinělý brejk, kdy centr podběhl Tomášek a Zdražil dokázal míč usměrnit do branky. Ve II. půlce utkání se Frýdlant neprosazoval, zřejmě chyběl Drobný, který musel brzy pro zranění odstoupit.

Branka: 52. Zdražil. Rozhodčí: M. Neugebauer, ŽK: 3:2, 100 diváků. Frýdlant: Pokorný - Pavlišta, Stejskal, Peml (63. Pařík), Závěta - Marek, Folda, Šena, Stýbal - Tomášek (75. Šlejtr), Drobný (18. Melichar).