Dubice - Hrádek B 2:0 (1:0)

Hosté měli problémy se sestavou, přesto začali dvěma šancemi Šaška a Jiřího Chovance. Domácím byl velmi brzy vyloučen hráč, ale toho Hrádečtí nevyužili, navíc po dvaceti minutách jim byl vyhozen také jeden hráč. Ve vyrovnaném průběhu byly šance na obou stranách, ale více místa na hřišti využili domácí gólem ve 30. minutě. Oba celky sice měly střelecké příležitosti, ale bez patřičného využití. Trefili se pak jen domácí.

Branky: 30. a 65. Valenta. Rozhodčí: Hanyk, ŽK: 2:2, ČK: 8. Nedbal – 28. Dočekal. Diváků: 40. Hrádek: Manhart - Scheufler, Dočekal, Marek, F. Fujáček (46. B. Chovanec) - Š. Fujáček, Stránský, Šašek, Breburda - J. Chovanec, Farský.

Bukovany - Habartice 1:0 (0:0)

Průměrný zápas přinesl oboustranně špatnou hru, navíc se hrálo na velmi špatném terénu. Habartice jako vždy doplácely na špatnou koncovku při několika svých šancích. Sice za stavu 0:0 vstřelil Lakomý gól, ale ten padl z ofsajdu. Pak přišla osudná 53. minuta, kdy po nedůrazném odkopu Židuliaka chtěl uklidit do bezpečí balon Z. Čumpl, ale místo někam do lesů napálil míč do vlastní brány. V dalším průběhu byl Huňka dvakrát sám před brankářem, jenže střelecky zklamal, stejně jako Milan Zimák, který neusměrnil míč do prázdné brány.

Branka: 53. vlastní. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 0:2. Diváků: 50. Habartice: Závůrka - Z. Čumpl, Krubner, Jacik, Židuliak (82. Bláha) - R. Lakomý, Milan Zimák, Richtr, P. Čumpl (61. Martin Zimák) - Kyncl, Huňka (73. Kniga).

Ruprechtice - Rozstání 1:0 (0:0)

Hostům patřil po dvou domácích chybách úvod, ale nabídnuté šance nevyužili. Postupně se domácí herně srovnali a hrál se vyrovnaný fotbal. U hostů byl nebezpečný zejména Čihula, u domácích hbitý Dědič. Ve druhé půli se začalo více dařit bojovnějším domácím a Urban měl na hlavě z pěti metrů tutovku, ale Šťastný byl proti. Urban pak pěkně pálil po zemi, ale kousek vedle. Hosté se tlačili také dopředu, jenže zůstalo u snahy a hlavně ztroskotávali na nepřesnostech ve finále.

Již to vypadalo v dobrém utkání na plichtu, když po rohu Morávkovu hlavičku vytěsnil ještě hostující Šťastný na břevno, ale následně byl na další hlavičku Urbana krátký. Rozstání se ještě pokusilo o vyrovnání, ale Ruprechtice si již cennou výhru nenechaly sebrat.

Branka: 89. Lukáš Urban. Rozhodčí: Vlk, ŽK: 0:2. Diváků: 140. Ruprechtice: Jirák - Viktora, Tichý, Kusebauch, Morávek - Urban, Macaj (61. Kuželka), Vrtal, Košek (72. Kobosil) - Suchý, Dědič (90. Šimek). Rozstání: Šťastný - Botka, Štajer, Kochan, Mikeš - Jíra, Pomeisl, Passian, Jirouš (86. Tvrzník) - Čihula (69. Zerák), Pavlů.

Staré Splavy - Krásná Studánka 1:4 (0:2)

Po pěti minutách se přihnala průtrž mračen s krupobitím, které trvalo celý poločas. Lehčím hráčům Studánky se hrálo proti domácím těžkotonážníkům lépe. Po jedné z kombinací se dostal ke střele T. Faksa. Ránu stihl gólman jen ztlumit, ale dobíhající Grepl dorazil míč do prázdné brány. Za dvě minuty přišla další dobrá kombinace a následně prostřelil gólmana Toman. Splavy se dostaly do jediné šance, kterou však zneškodnil pozorný Vrábel. Ve II. poločase se hra chvílemi vyrovnala, jenže hosté měli větší produktivitu v útoku.

Po potvrdil třetím gólem Tomáš Hájek. Pak si vybrala volno hostující obrana a Pergl nechytatelnou střelou prostřelil Vrábela. Branka domácí povzbudila a patnáct minut trochu víc zlobili. Chvílemi byli dokonce i lepší, jenže neměli koncovku. V 87. přestože pomezní signalizoval faul na Grepla ve vápně, hlavní penaltu nepískl. Trochu emocí, ale Grepl si vše vynahradil v nastaveném čase, kdy skóroval po samostatném úniku.

Branky: 62. Pergl - 33. a 92. Grepl, 35. Toman, 55. T. Hájek. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 1:0. Diváků: 50. Kr. Studánka: Vrábel - L. Faksa, Chmátal, Brada, Vacek - Dvořák (25. Toman), Housa, J. Hájek, T. Faksa (51. Palán) - Grepl, T. Hájek.

Rynoltice - Dubá 3:1 (1:1)

Domácí hráli poločas proti silnému větru, takže hra byla nesourodá a plná nepřesností. Přesto v 5. minutě střílel z trestného kopu Jaroslav Vacek a Tomáš Vacek hlavou míč škrtnul do sítě. Hostům pomáhal vítr, proto s jeho pomocí měli víc ze hry. V 17. měli šanci hlavou po rohu a pak ještě dvě podobné situace. Nic nevytěžili, ale dvě minuty před půlí trestal jejich Kamarád nedorozumění obránce s brankářem na 1:1. Domácí se těšili po změně stran na pomoc větru, ale ten ustal.

Hosté v 52. měli velkou šanci, ale jejich hráč po úniku sám před brankářem zklamal. To bylo ze strany Dubé vše, protože Rynoltice již na hřišti vládly. Pomohly i změny v sestavě. V 70. byl faulován ve vápně Pudil a z penalty dostal domácí znovu do vedení Jaroslav Vacek. Rynoltice to ještě více nakoplo, více se tlačily, kombinovaly a nápor nakonec umocnil třetí brankou Tomáš Vacek po rohovém kopu.

Branky: 5. a 84. T. Vacek, 70. Jar. Vacek z pen. - 43. Kamarád. Rozhodčí: A. Brož, ŽK: 3:3. Diváků: 50. Rynoltice: Jan Vacek - T. Vacek, Stebelský, Borsuk, Resl (63. Pudil) - Kubínek, Steklý, Šimon (74. Čermák), Stejkoza - Jar. Vacek, Brauner (85. Rudolf).

Raspenava – Chrastava 1:3 (0:1)

Po třech vítězných utkáních si domácí věřili a hned v úvodu byli aktivnější. Ale poté co Zeman neproměnil šanci v 8. minutě a střela Martinů trefila pouze hráče soupeře, přišel rychlý brejk, který proměnil ve vedoucí branku hostující Sochor. Domácí poté ještě více přidali, ale střela M. Koudelky byla nepřesná. Ve 31. hlavičkoval Kuchař, brankář Kosař šanci zlikvidoval. Ve 39. obešel Zeman Kosaře, ale na brankové čáře ho zastoupil obránce. O dvě minuty později M. Koudelka vyrovnal, ale pomezní odmával ofsajd.

Hned po změně stran měl velmi dobrou šanci Vancl, ale jeho slabou střelu z vápna brankář kryl. Domácí stále tlačili a vyrovnání přišlo v 60., to Kuchařův centr skončil v brance za překvapeným Kosařem. Gól dodal odvahu i hostům, kterým patřila další desetiminutovka, v níž dokonce trefili tyč. Poté už zase přebrali otěže domácí a nejprve Horáček trefil brankáře, v další šanci byl na malém vápně sám před Kosařem Martinů, ale brankář byl opět úspěšný. V 80. měl další tutovku M. Koudelka, jeho střela šla však těsně vedle. Raspenavě se podařilo vstřelit i vedoucí gól, který opět nebyl uznán pro postavení mimo hru Zemana.

Už se zdálo, že utkání skončí remízou, když se v 89. minutě podařilo Chrastavským po rychlém brejku vstřelit vedoucí branku. V nastaveném čase chrastavský Holinský přidal třetí gól do prázdné branky, když obešel na půlce domácího brankáře.

Branky: 60. Kuchař - 11. Sochor, 89. Mareček, 92. Holinský. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 0:3. Diváků: 100. Raspenava: Farkaš - Faifr, J. Koprnický, Burgr (72. Plůta), P. Koudelka - Lukáš Koprnický, Vancl (65. Horáček), Martinů, Kuchař (78. Janků) - M. Koudelka, Zeman. Chrastava: Kosař - Žemlička, Trakal, Rozmajzl (91. Stránský), Šipula - V. Holec, Vávra, Henzl (62. Mareček), J. Holec - Sochor, Jahoda (46. Holinský).