Frýdlant po šňůře bez výhry konečně zabral. Utkání Chrastava - Hodkovice bylo kvůli špatnému terénu přeloženo na 11. června.

Krásná Studánka - Staré Splavy 6:0 (4:0)

Domácí měli na těžkém terénu usnadněnou úlohu, protože hosté neměli pořádného gólmana a navíc celý tým působil odevzdaně. Brankostroj rozjel po rohu hlavičkou Schovánek. Do poločasu se prezentovali další tři střelci, když Pova vymetl ze 30 metrů šibenici. Po přestávce připojili domácí další dva úspěchy, ten poslední Vacek po chybě brankáře. Skóre mohlo být vyšší, jenže v následující půlhodině neuspěli v šancích zejména Devátý a Palán.
Branky: 24. Schovánek, 28. Balický, 39. Pova, 42. Devátý, 56. Vojtíšek, 59. Vacek. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 1:2, 50 diváků. Kr. Studánka: Vrábel - Pova, Hošek, Palán, Balický - Schovánek, Dvořák, Devátý, Vacek (64. Rasl) - Vojtíšek, Faksa.

Habartice - Rozstání 1:3 (0:2)

Do 25. minuty to byl vyrovnaný zápas. Habartice měly zkraje dvě příležitosti, ale Zerák pak po chybě obrany zůstal sám před brankou a dokonale šanci využil. Pak až do poločasu byli hosté lepší a náskok pojistili po centru, který gólman neudržel a Hrubeš měl snadnou úlohu. Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění a po velkém tlaku snížili Zimákem. Další čtyři šance si přímo říkaly o gól, jenže například Přemek Čumpl třikrát svoji příležitost nedal. Přestože se čekalo na vyrovnání, unikl Čihula do otevřené obrany a zkušeně náskok Rozstání pojistil. Habartice pak byly až do konce lepší v poli, jenže převaha k šancím nevedla.
Branky: 56. Milan Zimák - 25. Zerák, 41. Hrubeš, 69. Čihula. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 2:6, 80 diváků. Habartice: P. Zimák - Kniga, Rybenský, Richtr ((80. Martin Zimák), M. Potoč - Tůma, Milan Zimák, Vl. Potoč (46. Bláha), P. Čumpl - Huňka, Kyncl. Rozstání: Sluka - Jeslínek, Bulíř, Bím, Mikeš - Pomeisl, Passian, Jirouš - Zerák (78. Janoušek), Hrubeš (46. Pavlů), Čihula.

Nové Město - Bukovany 2:3 (2:2)

Ve vyrovnaném zápase se dostali první do vedení hosté a domácí dvakrát dotahovali. Bukovany vsadily na bojovnost a po hodině vedly 3:2. Město přece jen v závěru ožilo, soupeře zmáčklo, jenže střely a šance skončily na dobrém brankáři, který svůj tým podržel.
Branky: 19. Šindler, 45. Kadera - 15. a 56. Sedlák, 30. Adámek. Rozhodčí: Trdla, ŽK: 2:3, 40 diváků. N. Město: Kocourek - Capulič, Suk, Kašpar, Novotný (68. Andrš) - Lakomý (78. Jiruš), Jalovičar, Bruský - Kadera, Jiruše (74. Podrazil), Šindler.

Frýdlant - Heřmanice 2:1 (0:0)

Po pěti zápasech bez výhry se Frýdlant konečně dočkal. Na výborně upraveném trávě, která byla jen mokrá, byli od začátku hosté fotbalovější, jenže šance neměli. Ohrožovali branku pouze Laiblem, který střílel absolutně všechny trestné kopy a dost nebezpečně. Vývoj zápasu se hrubě nelíbil domácímu trenéru Matouškovi, který vyčinil v přestávce svým ovečkám zejména malou bojovnost. A brzy po úniku Kutílka skóroval hlavou Mirek Stejskal. Jenže hosté hráli dobře a po odraženém míči se trefil Stehlík. Po deseti dalších minutách spadl míč na ruku Marka a kopala se penalta proti domácím. Naštěstí Čonka namířil střelu do tyčky. Frýdlant to nabudilo a po úniku Kutílek zkušeně přeloboval brankáře na 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání. Měli více ze hry, jenže zůstalo jen u snahy. Šance si nevypracovali.
Branky: 48. Mir. Stejskal, 72. Kutílek - 59. Stehlík. Rozhodčí: Ruček, ŽK: 2:3, 50 diváků. Frýdlant: Krotil - Sekáč, Mir. Stejskal, Záruba, Závěta (89. Turek) - Pavlišta, Bartoš, Scheidl (70. Coufal), Marek (83. Šlejtr) - Martin Stejskal, Kutílek.

Rynoltice - Velký Valtinov 4:1 (2:0)

Domácí měli celý zápas převahu, ale stačil kontaktní gól soupeře na 1:2 těsně po přestávce a bylo málem zle. Rynoltice předtím poslal do vedení střelec Válko, další své dvě šance nedal, dvakrát hostům pomohlo i břevno. Na branku Valtinova odpověděli domácí chytře rozehraným trestným kopem a pak již nebyl na hřišti žádný problém. Celkem domácí zahrávali tucet rohových kopů.
Branky: 14. a 43. Válko, 65. Jar. Vacek, 87. T. Vacek - 46. Jandák. Rozhodčí: Bým, ŽK: 4:0, 60 diváků. Rynoltice: Jan Vacek - Spurný, Steklý, Stebelský, Kopecký - Borsuk (85. Pudil), Švarc (65. Stejkoza), Jar. Vacek, Šálek - Nosek, Válko (70. T. Vacek).