Výsledky 21. kola

Inter Interma Liberec - F.A.Zole Česká Lípa B 16:3 (8:0)

Hosté hráli v oslabené sestavě, protože ve stejný čas nastupoval jejich A tým proti Mělníku. Interma v utkání neměla se svým soupeřem sebemenší problém a v pohodě s ním zametla.
Branky: Neumann 5, Hůlka 4, Lode 3, Hruboň, Soukup, Jon, Budský - Vokál 2, Horák.

Jizeran Doubrava Turnov - JASIP Jablonec 2:8 (0:2)

Hosté vedli v průběhu utkání 4:0, až pak Jizeran snížil. Přesto se domácí nedokázali vzchopit.
Branky: Císař, Votoček - Mikula 3, Neugebauer 2, Žemba 2, Masařík.

Démoni Česká Lípa B - Prašivky Liberec 19:4 (6:1)

Hosté dorazili bez náhradníků a jejich obranná taktika ze začátku slavila úspěch, když v 6. minutě se ujali vedení. Domácí nedokázali překonat výborně chytajícího Svinku, který dokázal zneškodnit nemožné. Od 9. se prosazovali domácí až na 6:1. Ve druhé půli Démoni navyšovali skóre, které se na ukazateli zastavilo na čísle devatenáct.
Branky: Antoš 4, Kaňkovský 4, Puhlovský 3, Bečvářík 3, Zelenka 2, Mikysa 2, Dutka - Hnilička 2, Hanousek 2.

Greens Liberec - Alex Liberec 6:7 (3:3)

Po celou dobu se hrálo vyrovnané utkání, v němž se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. V závěru utkání Greens dotahoval vždy jednobrankové vedení Alexu, kde hosté byli šťastnější, když minutu před závěrem vsítili rozhodující branku.
Branky: Hubka 2, Soukup, Jirouš, Holec, Dráb - Koblížek 3, F. Vacek 2, Černohorský, Lukáč.

Legnex Jablonec - Dalmach Turnov B 9:9 (5:3)

Domácí bez náhradníka odehráli celé utkání v pěti hráčích, avšak na jejich výkonu to nebylo znát. Ve druhém poločasu Dalmach dokázal skóre otočit ve svůj prospěch, když vedl 8:6. Poté Legnex zapnul a v závěru dokázal vést o jednu branku. V poslední minutě se Dalmachu přeci jen podařilo vyrovnat.
Branky: Jelínek 4, Novotný 2, Kubát 2, Hübner Jíra 3, Špína 3, Mencl, Vítek, Kulhánek. ČK: Hübner (LJ).

TTNF Liberec Yankees - Warriors Nový Bor 9:2 (5:1)

Domácí si již v prvním poločase udělali dostatečný náskok. Ve druhém ještě dokázali skóre navýšit.
Branky: Neumann 3, Hošic 2, Kraus, Bína, Michalík, Landa - Strejček, Bukáček.