Jablonné v Podj. VTJ - Rapid Liberec 0:9 (0:4)

Domácích se sešlo na zahájení akorát jedenáct, další dobíhali ze zaměstnání v průběhu zápasu. Bylo vidět, že mají z vojska respekt, a tak za necelou čtvrthodinku bylo vlastně rozhodnuto. Na úvodní gól přihrál Studničkovi rekonvalescent J. Stárek, pak se dvakrát během minuty trefil Šikýř. Dále se hrálo prakticky stále na půlce domácích, ale skoro půlhodinu vojsko střílelo jenom slepými. Až chvilku před poločasem zavěsil z velké dálky Grujoski.

V půlce se trochu střídalo a pak Novák, hrající netradičně na postu stopera, zvýšil z penalty na 5:0. Během následujících jedenácti minut se prezentoval čistým hattrickem Hybner. Jednou dorážel u zadní tyče, další góly mu připravili Grujoski a Studnička. Na 9:0 se pak trefil i trápící se Uzel. Na kýženou desítku už to ale vojáci nestihli, i když měli ještě další šance.

Branky: 57., 65. a 68. Hybner, 12. a 13. Šikýř, 2. Studnička, 41. Grujoski, 55. Novák z pen., 80. Uzel. Diváků: 50. VTJ Rapid: Zíka Stárek J., Uzel, Hybner, Soukeník Studnička, Landyš (46. Lukáč), Grujoski, Kohl (46. Houdek) Šikýř (46. Novák), Hegr.

Další výsledky: Bozkov - Košťálov 7:1, Pěnčín-Turnov B - Sedmihorky 2:0, Jablonec nad Jizerou - Desná 2:1, Cvikov - Nový Bor 1:1, na penalty 1:3, Bukovany - Doksy 1:4.