Středeční fotbalové klání na Dukle připravilo divákům deset družstev, která si změřila síly ve 24 utkáních. Bylo se na co a na koho dívat. Byli zde aktivní fotbaloví hráči od první ligy (Vácha, Štajner, Šisler, Hauzr, Vomáčka) až po III. třídu, spousty futsalistů.

Od začátku se věřilo obhájci loňského prvenství Štajny Star, ale tento tým doplatil na malý počet hráčů, kterým (některým) chyběly pak v závěrečných duelech síly. Dokonce Tomáš Nosek opustil řady mužstva v čase obědu s tím, že ho čeká údajně husa… Hráli zde chlapi a chlapci, kteří jinak nemají možnost se potkat v jednom dresu. V týmu Šotků se tak představila rodina Šislerů v čele s otcem Petrem a syny Janem, Jiřím a Michaelem. Za Havax Krásnou Studánku pamětníci prvního titulu fotbalového Slovanu Zbyněk Hauzr a Petr Lukáš. Za Moravia Red Wine otec a syn Janáčkovi (Libor a Tomáš), bratři Zbyněk a Josef Rampáčkovi…

Skvěle do turnaje vkročil Havax, ale po dvou výhrách (mj. porazil Štajny Star) vyhořel a nepostoupil. Po velké řežbě se nakonec hrálo semifinále, kde Konrad Star porazil Štajny Star 3:2 a Šotci vyřadili tým OFS Liberec 1:0. V zápase o 3. místo Štajny Star remizoval s OFS 1:1 (Zeman Severýn), ale na penalty uspěl okresní výběr trenéra Leibla. Ve finále Šotci vs. Konrad Star vstřelil první gól Žoček ze Šotků a byl to vyrovnaný duel. Nakonec Konrad vyrovnal Hozdou necelou minutu před koncem a přidal k tomu střelu do tyče. V nervy drásajícím rozstřelu z penalt nakonec v desáté sérii oproti Janu Šislerovi uspěl Pavel Vrabec a trofej patří jabloneckému sdružení Konrad Star.

Cesta Konrad Star do finále: OFS Liberec 0:0, Botička.cz 3:0, Havax Krásná Studánka 3:0, Nová Ves 4:0, Štajny Star 3:2. Cesta Šotci 2011: Moravia Red Wine 1:0, Štajny Star 1:0, Reality Corporation 1:2, Licon Zdislava 2:0, OFS Liberec 1:0.

Utkání celý den řídila dvojice Kříž a Pelikán, která také dokázala trestat žlutými kartami, za které se chodilo na dvě minuty ven.

Povedla se také tombola pro četné diváky, kde kromě jiných cen si šťastlivci odnesli i pytle mouky.

Sestavy finalistů Konrad Star: Braniš Novotný, K. Vrabec, P. Vrabec, Hozda, Procházka, Kotyza, Daníček, Krejčík.

Šotci 2011: Petr, Jan, Jiří a Michael Šislerovi, Bína, Kozel, Slabý, Kučera, Bohata, Žoček, Soběslav, Poživil, Vlach, Dvořák, Vogt, Kumprecht.