Frýdlant - Doubí 3:1 (1:0)

Aktivnější Frýdlant předvedl v 11. minutě pohlednou kombinaci, kdy ve finále přihrál Záruba zpět na Lachmana a jeho volej byl gólový. Pak převzali iniciativu hosté a nastřelili břevno. Hrálo se od vápna k vápnu, dvě příležitosti na zvýšení náskoku měli ale jen domácí.

Ve druhé půli bylo Doubí lepší, ale všechna aktivita končila před vápnem. Naopak domácí zahrozili po další kombinaci, kdy se Lachman pokoušel obstřelit brankáře. Za dvě minuty ale již bylo 2:0. Po přihrávce Foldy zakončoval ve vápně tísněný Záruba. Jeho zblokovanou střelu stihl bek na čáře vykopnout, ale jen k Lachmanovi, který z úhlu skóroval.

V 70. domácí Coufal atakoval důsledně obranu, získal míč, který nasměroval na Lachmana. Ten jej prostrčil mezi beky a Záruba sám před Svinkou nezaváhal, když mu dal jesle. Přesto Doubí bojovalo dál a po rohu se nejvýše dostal Horoščák a hlavičkou snížil. Snaha Doubí pokračovala, ale stále to bylo bez vyložených šancí, zůstalo jen u střel z dálky.

Branky: 11. a 63. Lachman, 70. Záruba - 72. Horoščák. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 0:3. Diváků: 120. Frýdlant: Krotil - Bartoš, Stejskal, Melichar, Scheidl - Záruba, Folda, Lachman (84. Marek), Jelínek (80. Závěta) - Šindler (54. Kutílek), Coufal. Doubí: Svinka - Bursa (30. Piršel), Suchan, Mička, Kozák - Bláha, Stříbrný, Fronc, Valentin - Martínek (64. Horoščák), Haunold.

Vratislavice - Nová Ves 2:1 (1:0)

Na vratislavickém drňáku nešlo hrát fotbal, takže se na něm většinou házely dlouhé auty. Fotbal nebyl pohledný, byla to oboustranně nakopávaná. V 8. minutě zahrozili prvně domácí hlavičkou Šidáka, a bek hasil na čáře. V 15. vhodil Dlouhý dlouhý aut a na jeho konci hlavičkoval přesně Bím. Další možnost měl domácí Cibulka, ale ze strany nastřelil boční síť. Po dalším autu orazítkoval Horáček břevno hostů. Ve 34. měl velkou šanci hostující Bartůněk. V úvodu II. půle zahrozil dorážkou Horáček, pak Cibulka Bím nastřelil z trestného kopu zeď.

Hosté měli svoji šanci z malého vápna. V 53. přišel opět jeden z mnoha dlouhých autů domácích (Dlouhý), ale tentokrát si při nepřehledném závaru dali hosté vlastence. Hned nato se ocitl hostující Malaga sám před Kubschem. Poté měli dvě možnosti Vratislavičtí, ale Cibulka ze dvou kroků minul, podobně jako Koudelka z trestného kopu. V 78. fauloval Smolák Junka a z nařízené penalty Svoboda snížil. Hosté začali finišovat a domácím teklo pořádně do bot. Ves měla deset dlouhých autů, po kterých byly nevídané závary ve vápně. Sázka na útok se hostům málem vyplatila, ale v 86. Malaga mířil v šanci jen do Kubsche.

Branky: 15. Bím, 53. vlastní - 78. Svoboda z pen. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 0:2. Diváků: 100. Vratislavice: Kubsch - Dlouhý, Belas, Šidák, Čermák - Drbohlav (68. Lang), Koudelka, Bím, Smolák (90. Rampáček) - Cibulka, Horáček (72. Dlabola). Nová Ves: M. Kverka - Vávra, Svoboda, Novotný, Holub - Cusnir (60. Abraham), Malaga, Junek, Procházka (75. Vondráček) - Bartůněk (75. V. Kverka), Řezka.

Jilemnice - Stráž n. N. 2:1 (1:1)

Hosté mají problémy se sestavou, takže museli za ně nastoupit tři dorostenci, kteří předtím porazili Jilemnici 3:0. Navíc je ještě dorazil gól ve 4. minutě, kterému předcházel evidentní ofsajd. Domácí byli lepší v kombinaci, měli více ze hry a nebezpečí hrozilo i ze secvičených standardních situací. Přesto Stráž dokázala zaútočit jako v 16. Oberreiter, který únik poslal do gólmana. Ještě Žoček měl šanci, ale té chybělo zakončení. Domácí pak nastřelili břevno.

Ve 41. po akci Žočka a jeho centru doklepával Lode do prázdné brány na 1:1. To bylo hodně nadějné, ale po přestávce se hrálo v režii domácích, kteří hned ve 46. Mečířem stříleli těsně nad. V 50. přečíslili domácí nestíhající obranu, ale vychytal je Schöler. To samé bylo za minutu na to. V 68. se povedl útok hostům, jenže osamocený Žoček po úniku mířil těsně vedle. Domácí nakonec dosáhli na výhru po chybě obrany, kdy beci navíc neustrážili dorážejícího Kalendu. Stráž zkusila v závěru ještě zaútočit na bod, dopředu šel ještě Havlíček, ale zůstalo jen u snahy.

Branky: 4. Princ, 72. Kalenda - 41. Lode. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 2:1. Diváků: 60. Stráž: Schöler - Dostál, Valášek, Jirsa (74. Havlíček), Kraus, Klucho - Lode, Mrija, Oberreiter - Žoček, Žák (35. Drápalík).