ČFL, SKUPINA B
Mladá Boleslav B – Jablonec B (sobota, 10.15), Velvary – Přepeře (sobota, 17.00).

DIVIZE, SKUPINA B
Meteor – Arsenal Č. Lípa (neděle, 10.15).

DIVIZE, SKUPINA C
Chrudim B – Velké Hamry, Slovan Liberec B – Náchod (oba sobota, 10.15), Vysoké Mýto – Turnov (sobota, 17.00).

KRAJSKÝ PŘEBOR
Sedmihorky – Hrádek n. N. (sobota, 10.00), Pěnčín – Velké Hamry B (sobota, 14.15), Rovensko p. T. – Lomnice n. Pop., Stráž p. R. – Višňová (sobota, 17.00), Skalice u České Lípy – Frýdlant (neděle, 10.30), Železný Brod – Studenec (neděle, 17.00).

I. A TŘÍDA
Žibřidice – Doubí (sobotaq, 15.00), Košťálov/Libštát – Bílý Kostel, Chrastava – Pěnčín (LI), Loko Česká Lípa – Vesec, Semily – Rozstání (sobota, 17.00), Jívan Bělá – Rychnov (neděle, 12.30).

I. B TŘÍDA, SKUPINA VÝCHOD
Desná – Držkov (sobota, 10.30, UMT Desná, Přepeře B – Lučany n. N. (sobota, 14.00), Jablonec n. J. – Albrechtice/Jiřetín, Mírová pod Kozákovem – Harrachov, Plavy – Mšeno-Jablonec n. N. (sobota, 17.00), Pěnčín (JN) B – Bozkov (neděle, 10.15), Roztoky u Jilemnice – Smržovka (neděle, 17.00).

I. B TŘÍDA, SKUPINA ZÁPAD
Nové Město p. S. – Hodkovice n. M. (sobota, 14.00), Cvikov – Jilemnice, Vratislavice – Jestřebí/Provodín, Rapid Liberec – Dubnice (hřiště Nová Ves u Liberce, sobota, 17.00), Hrádek n. N. B – Doksy (UMT Hrádek n. N., neděle, 15.00), Jablonné v Pod. – Ruprechtice (neděle 17.00).

Chrastava porazila Skalici u České Lípy ve finále Poháru LKFS 2:1 a slaví další triumf. Foto: Jaroslav Marek
Dva triumfy v pěti dnech. Unavená a rozbitá Chrastava má po postupu i pohár

OKRESNÍ PŘEBOR, ČESKOLIPSKOLindava – Sosnová (sobota, 11.00), Žandov – Dubá (sobota, 17.00), Stružnice – Zákupy (Jezvé, neděle, 13.00, Arsenal Č. Lípa B – H. Police (Městský stadion, neděle, 15.00), Brniště – Staré Splavy (V.Grunov, neděle 15.00), Polevsko – Bukovany, Svor – Dubice (neděle, 17.00).

OKRESNÍ PŘEBOR, LIBERECKO
Rynoltice – Doubí B (sobota, 14.00), Stráž nad Nisou – Krásný Les, Dolní Řasnice – Machnín (sobota, 17.00), JOKERS – Frýdlant B (Raspenava, neděle, 12.00), Mníšek – Osečná (neděle, 15.00), Bílý Kostel B – Krásná Studánka B, Višňová B – Nová Ves u Liberce (neděle, 17.00).

OKRESNÍ PŘEBOR, JABLONECKO
Kovo – Smržovka B (Rádlo, sobota, 10.15), Mšeno B – Josefův Důl (UMT Břízky, sobota, 10.15), Zásada – Kokonín (sobota, 17.00), Lučany n. N. B – Nová Ves n. N. (neděle, 14.00), Plavy B – Držkov B (neděle, 16.00), Jenišovice – Hodkovice B, Malá Skála – Železný Brod B (oba neděle, 17.00).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...