FORTUNA LIGA
Liberec – Plzeň (sobota, 15.00), Teplice – Ostrava (neděle, 15.00), Jablonec – Bohemians 1905 (neděle, 18.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Kroměříž – Varnsdorf (sobota, 15.30)

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B
Jablonec B – Teplice B (sobota, 10.15), Kolín – Ústí nad Labem (sobota, 10.30), Most Souš – Velvary (sobota, 15.00), Živanice – Přepeře (sobota, 15.30), Hr. Králové B – Brozany, Liberec B – Chlumec n. C., Ml. Boleslav B – Česká Lípa (neděle, 10.15)

Derby mezi Studencem a Bělou sledovaly skoro čtyři stovky diváků. Utkání skončilo remízou 3:3.
FOTO, VIDEO: Hrubý si po derby chválil atmosféru. Co ho po zápase překvapilo?

DIVIZE B
Kladno – Štětí, Hřebeč – Chomutov (sobota, 10.15), Louny – Cheb (neděle, 15.30)

DIVIZE C
Velké Hamry – Chrudim B (sobota, 15.30), Turnov – Čáslav (neděle, 15.30)

KRAJSKÝ PŘEBOR
Frýdlant – Velké Hamry B (sobota, 10.30), Rapid Liberec – Skalice u ČL (sobota, 12.30), FC Pěnčín – Višňová (sobota, 14.15), Nový Bor – Železný Brod, Chrastava – Sedmihorky, Lomnice n. P. – Hrádek n. N, Košťálov – Stráž p. R. (sobota, 15.30)

I. A TŘÍDA
Semily – Krásná Studánka, Bělá – Žibřidice (sobota, 12.30), Rychnov – Vesec, Doubí – Ruprechtice, Sokol Pěnčín – Studenec, Mimoň – Bílý Kostel n. N. (sobota, 15.30), Rozstání – Mšeno Jablonec (neděle, 14.00)

I. B TŘÍDA VÝCHOD
Držkov – Zásada (sobota, 10.15), Albrechtice – Turnov B (sobota, 14.30), Lučany n. N. – Železný Brod B, Jablonec n. J. – Přepeře B, Jilemnice – Desná (sobota, 15.30), FC Pěnčín B – Smržovka (neděle, 15.30)

I. B TŘÍDA ZÁPAD
Lindava – Nové Město p. S. (sobota, 12.30), Doksy – Staré Splavy, Cvikov – Jablonné v P., Hodkovice – Kamenice (sobota, 15.30), Hrádek n. N. B – Osečná (neděle, 15.00), Lokomotiva Česká Lípa – Rovensko p. T., Arsenal Česká Lípa B – Nová Ves u LBC (neděle, 15.30)

Skalice (modrá) doma prohrála s Chrastavou 1:4.
PODÍVEJTE: Chrastava vyloupila skalické hnízdo a potvrdila venkovní pohodu

OKRESNÍ PŘEBOR JABLONEC
Nová Ves n. N. – Malá Skála, Mšeno B – Držkov B, Josefův Důl – Smržovka B (sobota, 15.30), Hodkovice B – Lučany n. N. B, Plavy B – Kokonín, Jenišovice – FK Kovo (neděle, 15.30)

OKRESNÍ PŘEBOR LIBERECKO
Frýdlant B – Kr. Studánka B (sobota, 14.00), Krásný Les – Vratislavice, Dolní Řasnice – Rynoltice (sobota, 15.30), Višňová B – Vesec B, Machnín – Hejnice, Bílý Kostel B – Mníšek, Doubí B – Jokers (neděle, 15.30)

OKRESNÍ PŘEBOR ČESKÁ LÍPA
Jestřebí – Dubá (sobota, 15.00), Žandov – Svor, Dubice – Polevsko, Brniště – Zákupy, Noviny – Zahrádky (sobota, 15.30), Stružnice – Sosnová (neděle, 13.00), V. Valtinov/Jablonné – Horní Police (neděle, 15.00)

OKRESNÍ PŘEBOR SEMILSKO
Bozkov – Vysoké n. J., Martinice – Zálesní Lhota, Nová Ves – Libštát, Mříčná – Stružinec/Lomnice B, Tatobity – Mírová p. K. (sobota, 15.30), Roztoky – Horka u Staré Paky (neděle, 15.30)