Mladá Boleslav - Liberec 2:2 (1:2)

Liberec předváděl dobrý fotbal a zaslouženě se dostal do vedení. Moustapha dostal křížnou přihrávku od obránce Jance za stopery. Míč si zpracoval na prsou a následně pokořil gólmana Hankiče. Domácí v dalším průběhu srovnali krok i skóre, ale do poločasu opět Slovan vedl. Centr na přední tyč využil hlavičkující Komenda. Ve druhé půli přidal Slovan a po celé řadě útoků měl několik šancí na pojištění náskoku. Jenže se neprosadil ani po kombinacích, ani po dobře rozehraných a sehraných standardních situacích. To, co se nepovedlo hostům, využili domácí, kteří vstřelili vyrovnávací branku povedenou střelou ze střední vzdálenosti. „Měli jsme nejméně čtyřikrát šanci na zvýšení. Bylo by to pak na dvougólový rozdíl a zápas bychom vyhráli," litoval Chytrý.

Branky: 40. Sivrič, 66. Mehanovič - 35. Moustapha, 45. Komenda. Rozhodčí: Drábek ,ŽK: 1:2. Mladá Boleslav: Hankič - Šimek (46. Honc), Šťastný, Kúdela, Baster - Mižič (78. Šulc), Brunclík, Mehanovič, Sivrič (64. Horák) - Rozsíval, Ondřejka (46. Synek). Liberec: Zoul - Coufal, Pokorný, Karišik, Janec - Bouška (77. Patka), Krystan - Drobílek (72. Kmoníček), Moustapha, Janošík (89. Beníšek) - Komenda (82. Lukes).