Na straně Slovanu se zcela nově představil útočník z ruského Permu Alexej Kurzenev. Ten se zapojí zítra do přípravy ligového áčka. „Podali jsme nejlepší výkon podzimu. Na klukách bylo vidět, že Slavii chtějí porazit a přístup všech byl velmi dobrý. Řekl bych, že v naší hře tentokrát nebyl slabý článek," přiznal spokojený trenér Pavel Čapek.

Liberec - Slavia Praha 5:0 (2:0)

Liberečtí měli kvalitní vstup a po čtyřech minutách se dostali do vedení Šulcem, které umocnil do půlhodiny ještě Barac. Pak Slavia kopala penaltu, kterou gólman Porcal Železníkovi vyrazil. „To byl zřejmě klíčový moment zápasu, protože Slavia byla i přes vysokou porážku kvalitní. Ale po třetí naší brance Lesniakem jsem věděl, že vyhrajeme," poznamenal Čapek. Krátce nato Heppner přidal čtvrtý úspěch domácích a střídající Micovčák dokonal dílo zkázy na 5:0. Sešívaní tak byli doslova na hadry. „Vysoká výhra nad vždy kvalitní Slavií určitě povzbudí," dodal liberecký trenér.

Branky: 4. Šulc, 26. Barac, 55. Lesniak, 60. Heppner, 73. Micovčák. Rozhodčí: Ginzel, ŽK. 1:2. Liberec: Porcal - Čuřík, Šustr, Pospíšil(46. Prokš), Heppner - Lesniak (78. Kazda), Barac, Bláha (63. Doležal) - Dudek (74. Šustek), Šulc - Kurzenev (69. Micovčák).