Po sobotním utkání se patnáctičlenná parta trenéra Jaroslava Vodičky přesunula do Jizerských hor, kde bude mít v penzionu Maruška svoji základnu a týden se v okolí bude tvrdě připravovat.

Slovan Liberec B - Mšeno 1:1 (0:0)

Zápas otevřel gólovou šancí ve 2. minutě domácí Kmoníček, jenže přestřelil. Mšeno však bylo lepší a v rozmezí od 10. do 32. minuty neproměnili jeho útočníci čtyři vyložené šance. Na místě byl vždy připravený Kolář, který se nenechal překonat. Obrana Libereckých byla velmi průchozí, také hra zálohy byla slabší. Hosté se snadno dostávali do střeleckých příležitostí a jen zbrklostí a také uměním Koláře bylo stále bez branek.

Po změně stran se hra Slovanu zlepšila, když se vylepšila zejména rozehrávka a hra záložní řady. Navíc krátce po přestávce napřáhl ze 25 metrů Lukes a ranou překonal Vaníčka v brance Mšena. Lepší pohyb domácích a změny v sestavě soupeře přinesly vyrovnanou partii, v níž však Liberec vyloženou šanci již neměl. Nakonec Mšeno dosáhlo na plichtu, když se důrazem po centru ze strany prosadil Finklár.

Branky: 48. Lukes 87. Finklár. Liberec B: Kolář Šusta, Kordík, Novotný, Beníšek Werner, Janošík, Suk, Drobílek Lukes, Kmoníček.