Tu zachraňoval střelec Denis Frimmel, když dorazil svoji neúspěšnou penaltu. Škoda plichty, jinak se mohl Liberec dostat do čela tabulky. „Zejména do poločasu jsme hráli zbytečně komplikovaně, chyběl pohyb bez míče. Ve druhém se příchodem Cala a Knejzlíka hra oživila a alespoň jsme dokázali vyrovnat. Ale proti takovým silovým týmům, jako Jihlava je, bychom měli doma vyhrávat," sdělil trenér Pavel Čapek.

Slovan Liberec - Jihlava 1:1 (0:1)

Slovan od začátku byl aktivnější, ale nedařilo se mu proměnit ani tři velmi slušné šance. To hostům stačila jediná učebnicová akce, kdy se po centru hlavou prosadil Opluštil. Slovan měl více ze hry, jenže finále před vápnem jednoduše hrající Jihlavy za moc nestálo. Ve druhé půli přece jen přišlo ze strany Libereckých proti v bloku bránícímu soupeři víc šancí a ještě nastřelená tyč. Nakonec pomohla remíze dorážka penalty v podání Frimmela.

Branky: 26. Frimmel 76. Opluštil. Rozhodčí: Kožár, ŽK: 3:1, 60 diváků. Liberec: Hroššo Henzl, Šustr, Chlumecký, Bělíček (72. Knejzlík) Bláha Kaiser (46. Krejčí), Machuča, Dydowicz (60. Cal), Tabeira Frimmel.