„Proti Varnsdorfu hráli z áčka jen Pimpara, Kaiser, Moustapha, Soungole a Luckassen, proti Úvalům byli z juniorky Kubát, Zitka, Bong, zkoušený Franić a Tabeira. Z výkonů všech na obou hřištích jsem byl doslova nadšený," potvrdil trenér David Vavruška (na snímku).

Úvaly - Liberec jun. 3:4 (3:3). V zápase byl Slovan jasně lepší a exligový gólman Marek ještě spoustu šancí zlikvidoval. V rozmezí 15. až 24. minuty se na hřišti strhla branková přestřelka, v níž padlo šest gólů. Liberec předvedl celou řadu krásných brejkových situací, při nichž jeho hráči zahodili osm tutovek při nájezdech. Nakonec o výhře rozhodl v 87. minutě Tabeira, když šli se spoluhráčem sami na bránu. „Na naší straně byla větší kvalita, i když jsme byli poskládaní se šesti dorostenci. Ale je fakt, že byly i hrubice směrem dozadu," doplnil Vavruška.

Liberec: Kubát - Zitka, Bong, Chlumecký, Franić - Liška, Barac, Švejkovský (60. Bláha), Knejzlík - Dudek, Tabeira.

Liberec jun.- Varnsdorf 2:1. Z juniorky nastoupili: Zoul, Ondráček, Egert, Bělíček, Machuča, Frimmel a Henzl, který si ještě střihl 50 minut proti Znojmu. Liberečtí prohrávali od 50. minuty, ale v 65. vyslal Machuča míč za obranu a následně Kaiser běžel na gólmana a byl faulován. Z penalty vyrovnal Luckassen. Dvě minuty před koncem rozehrál Liberec krásnou akci na dotek mezi čtyřmi hráči a po kolmici Ondráčka na Kaisera se prosadil Frimmel.

Juniorka Slovanu se v sobotu 31. ledna představí U Nisy proti diviznímu Pěnčín-Turnovu.