Slovácko - Liberec 0:3 (0:2)

V prvních dvaceti minutách měl Liberec dvě velmi dobré šance, když nejprve Dydowicz z hranice vápna mířil metr vedle. Po něm to byl Bosňan Količič, který neuspěl po centru Drobílka. V dalších minutách se Ondráček prodral do vápna, ale ani on neuspěl. Za tři minuty si střelu Ondráček zopakoval, ale tentokrát již Semanka v brance domácích prostřelil. Slovan hrál dobře a po sedmi minutách zachytil míč Frimmel a po jeho přihrávce neměl Količič problém zvýšit na 2:0. „Vycházel nám rychlý přechod do útoku, navíc jsme byli aktivní při vysokém napadání rozehry domácích a chodili do otevřené obrany," potvrdil trenér Jiří Kaiser. Libereckým se otvíral prostor pro útočení a skóre mohlo být vyšší. Ve druhé půli trochu Libereckým vázla přechodová fáze a také chybělo lepší finále útočení. Až v 75. minutě Soungole obloučkem přehodil bránící hráče a dobíhající Frimmel přidal třetí gól Slovanu. V závěru se dostal do koncovky Krejčí, ale gólman šanci vykopl nohou. Domácí mohli snížit před koncem, kdy již hosté hráli lehkovážně. „Každopádně to byla zasloužená výhra a kromě tří gólů jsme měli dobré šance po situacích do otevřené obrany," doplnil Kaiser.

Branky: 32. Ondráček, 39. Količič, 72. Frimmel. Rozhodčí: Plesar, ŽK: 2:3. Liberec: Kolář - Zitka, Egert, Vojtěšek, Chlumecký (80. Bělíček) - Soungole - Drobílek (79. Kaiser), Dydowicz, Ondráček, Frimmel (83. Krejčí) - Količič (66. Bouška).