Ačkoli dvakrát vedli, dlouho byli blízko vítězství a například v počtu rohů absolutně dominovali, závěr utkání a nakonec také všechny tři body patřily Dukle.

Dukla Praha jun. - Slovan Liberec jun. 3:2 (1:1)

Slovan se dostal do vedení zásluhou Tomáše Půčka, ale Dukla brzy vyrovala, když se trefil Marič. Tři minuty po začátku druhé půle však Tomáš Beníšek opět dostal do vedení Liberec.

V 72. ovšem vstřelil svou druhou branku Matěj Marič a v 77. rozhodl o výsledku deset minut po svém pobytu na hřišti střídající hráč Dukly Kamil Pták.

Branky: 22. a 72. Marič, 77. Pták - 20. Půček, 48. Beníšek. Rozhodčí: Ratajová - Vnuk, Svoboda.

ŽK: Jeřábek, Farkaš - Drobílek, Kmoníček, Moustapha N´Diyae.

FK Dukla Praha: Štěpánek - Jeřábek, Marič, Šindagoridze (55. Svoboda), Kotlík (67. Pták), Fryčer (27. Farkaš), Hrazdíra, Micka (55. Pařík), Hanousek, Solař, Jíra (55. Čapek). FC Slovan Liberec: Kolář - Půček (58. Černý), Butěnin, Patka, Beníšek, Musiol (64. Šulc), Kmoníček, Soběslav, Drobílek (79. Leibl), Daniel (83. Dydowicz), Moustapha N´Diyae.

V atraktivním utkání nastoupí dnes v Juniorské lize Baumit Jablonec, který nastoupí podobně jako včera jeho áčko proti Spartě Praha. Utkání se hraje na hřišti Jiskry Mšeno v Břízkách a začíná v 15.30 hodin.