Na čele tabulky to začíná být zajímavé. Kunratice prohrály doma s Jokers, kteří tak stáhli jejich náskok. Ten snížily také Pertoltice.

Dolní Řasnice – Bulovka B 1:1 (1:1). V rivalském utkání dobré úrovně se nejprve v 1. minutě prosadil hostující Puchmertl, aby ve 27. z penalty za faul vyrovnal Sochor. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 2:2, 60 diváků.

Pertoltice – Oldřichov 3:1 (3:0). Domácí vedli po dvou trefách Jalovičára a jedné Šolce již 3:0. Ve druhé půli dokázali hosté snížit devět minut před koncem Zemanem. Rozhodčí: Řípa, ŽK: 2:2, 30 diváků.

Bílý Potok – Raspenava B 3:9 (2:4). Domácí stihli v úvodu druhé půle snížit na 3:4, poté ale hosté přidali dalších pět kousků. Střelecky se zaskvěl Marcel Pikous, autor hattricku. Branky: Sivák 2, Brož – M. Pikous 3, Martin Zeman 2, Koprnický, Malinský, Petrus, Vancl. Rozhodčí: Filipi, 20 diváků.

Nové Město B – Víska 3:1 (2:1). Víska se ujala vedení, které trvalo jen minutu. Do poločasu ještě béčko šlo do vedení, které navýšilo v samém závěru. Branky: Likavec, Jiruše, Bendig – Ramzer. Rozhodčí: Dědek, 100 diváků.

Habartice – Krásný Les 1:0 (0:0). Po hodině hry se trefil Petr Čejpa a byl to jediný gól vyrovnaného utkání. Rozhodčí: Kverka, ŽK: 0:1, 30 diváků.

Kunratice – Jokers 1:2 (0:1). V bojovném utkání se musel domácí lídr soutěže sklonit před Žolíky. Branky padly ke konci prvního a začátku druhého poločasu,
v rozmezí pěti minut. Za domácí vyrovnával Horvát, za hosty byli přesní Ismanický a Holubec. Rozhodčí: Karlík, ŽK: 2:1, 20 diváků.

Bílý Kostel B – Žibřidice 0:4 (0:3). S novým trenérem Zimákem slavili hosté v premiéře výhru. O tu se brankami postarali: Kopecký 2, Kodet a Kotek. Rozhodčí: Felgr, ŽK: 3:1, 60 diváků.

 1. Kunratice⋌ 14 10 1  3 42:19 31

 2. Pertoltice⋌ 14  9 3  2 41:19 30

 3. Jokers⋌ 14  9 2  3 39:18 29

 4. Habartice⋌ 14  7 3  4 28:21 24

 5. Krásný Les⋌ 14  6 2  6 35:21 20

 6. Raspenava B⋌ 14  6 2  6 37:54 20

 7. Dolní Řasnice⋌ 13  5 4  4 29:29 19

 8. Oldřichov⋌ 14  5 2  7 45:46 17