Tři týmy Liberecka zaznamenaly výhry, dva plichtu. Svoji sedmou uhrál Hrádek B, který s Frýdlantem B prohrával již o tři branky. Pěnčín v kvalitním utkání nováčků připravil Holanům druhou porážku, která se zrodila z penalty v 84. minutě. Za čtyři minuty stejnou výhodu Holany nevyužily. Rozstání sice mělo proti Bulovce navrch, protože ta hrála poločas bez vyloučeného Židuliaka. Přesto uklidnění a výhru Rozstání pečetilo v samém závěru. V derby dokázaly Hodkovice porazit Osečnou, která je na tom z libereckých mužstev nejhůře – předposlední.

Hodkovice – Osečná 4:2 (2:1)

Od začátku se hrál otevřený fotbal. V 9. minutě domácí gólman vykopával míč tak mizerně, že přistál přesně u protihráče, jenž netrefil vůbec bránu. Zato za pár minut domácí Bouška ano, a Hodkovice vedly. Vedení však domácím nevydrželo dlouho, protože Rybář vyrovnal. Domácím pak přálo štěstí, když Dostrašilův centr skončil v síti. Po přestávce uklidnil domácí třetí brankou Tóth. Klid Hodkovic pak narušila nastřelená tyč po rohovém kopu. V 80. se dostal na hřiště domácí Řepka a jeho první dotyk s míčem po odraženém rohu skončil na tyčce. Pár minut před koncem snížil Jarý a Osečná chtěla bod. Jenže dostávala se jen po vápno, a tak v nastaveném čase přišel brejk domácích a na jeho konci přesný Pavlík.

Branky: 17. Bouška, 40. Dostrašil, 66. Tóth, 90(+3). Pavlík – 28. Rybář, 88. Jarý. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 2:1. Diváků: 60. Hodkovice: Kvapil – Kraus (35. Jar. Vojtíšek), Hanisch, Škopan, Nevyhoštěný – Dostrašil (80. M. Řepka), Tóth, Chlum (90. Švanda), Vérteši – Pavlík, Bouška. Osečná: Lehký – P. Kysela, Hybner, Pittner, Novotný – Rybář, Janíček, Jarý, Krásný – Tomáš (63. Mareček), Pokorný.

Pěnčín – Holany 1:0 (0:0)

Pěnčín postrádal Mynáře a Mendlíka, kteří jsou zraněni. Proti domácímu nováčkovi
z Liberecka se postavil další nováček z Českolipska, oba velmi úspěšní. Holany praktikovaly svědomitou hru zezadu na rychlé útočníky. Pěnčín se proto v celém zápase nemohl prosadit jako obvykle. Přestože hosté většinou bránili, musel domácí gólman Piršel čelit trestnému kopu, který s obtížemi, ale skvěle vyrazil. Jeho spoluhráči byli
v útočení bezzubí, ale to se změnilo posunutím Matějíčka dopředu. Ten ofenzivu Pěnčína rozpohyboval, a tak se druhý poločas hrál na jednu bránu – tu holanskou. Matějíčkův pokus zastavilo břevno, na druhé straně se při brejku soupeře opět vyznamenal Piršel. Deset minut před koncem byl při útočné akci sražen domácí Jan Škréta a z nařízené penalty Beneš dostal Pěnčín do vedení. Závěr byl hodně dramatický. Hosté prohrát nemínili a zle domácím zatápěli. Vše vyvrcholilo v 88. minutě, kdy se pískal údajný faul domácího gólmana. Ale spravedlnost nebyla slepá a vynikající Piršel penaltu vystihl.

Branka: 84. Beneš z pen. Rozhodčí: Frýda, ŽK: 4:2. Diváků: 100. Pěnčín: Piršel – M. Škréta, Kotrman, Vondráček, Žďárský – Jan Škréta, Zdražil, Jaček, Matějíček – Beneš (90. Šerpán), Gábr (85. Jin. Škréta).

Rozstání – Bulovka 3:1 (2:0)

Domácí měli od začátku plno elánu, zejména v podání Smrže. Ten měl brzy svoji velkou možnost při sólovém úniku na Zajíčka, ale ten ho vychytal. Na pěkný centr Smrže do vápna nikdo z domácích nereagoval, ale ten další již dokázal tečovat patičkou Drbohlav a domácí vedli. Rozstání bylo lepší a Bulovka toho moc nepředváděla. Navíc byl za faul (kopnutí do hlavy) vyloučen Tůma a navíc se kopala proti hostům penalta, kterou Passian proměnil. Přestože Bulovka hrála o deseti, dokázala hned po přestávce snížit Židuliakem z pokutového kopu, který přišel po faulu na Šindeláře. Hosté se v oslabení dál snažili, ale byli to domácí, kteří měli šancí více. V závěru to byl zejména Zerák, který se dostal do čtyř šancí. Nakonec ale dokázal jeden centr využít.

Branky: 20. Drbohlav, 38. Passian z pen., 86. Zerák – 51. Židuliak z pen. Rozhodčí: Jirák, ŽK: 1:2, ČK: 38. Tůma (B). Diváků: 80. Rozstání: Kotlár – Čihula, Jíra, Tomáš, Šindelář – Drbohlav, Pošva (80. Ulrich), Passian, Imrich (50. Zerák) – Smrž (44. Tvrzník), Hrubeš. Bulovka: M. Zajíček – Capulič, Konštiak, Bartizal, Potoč – Tůma, Eimann, Pavlů, Soukup – Židuliak (65. Smolný), Němec (Fanta).

Hrádek B – Frýdlant B 3:3 (0:3)

V souboji rezerv byla ta frýdlantská poločas lepší, když dokázala více běhat a přečíslovat domácí. Hrálo se ve svižném tempu, ale do poločasu stříleli přesně jen hosté. Nejprve Štrbák hlavou tečoval centr a v závěru půle pojistili náskok Frýdlantu dvěma góly mladý Stýbal a opět Štrbák. Vždy po chybách obránců.
V kabině Hrádku byla proto
v poločasové přestávce pořádná bouřka, ale jistě pomohla. Po faulu na Gazqueze kopal Konrád trestný kop a bylo sníženo. Další akci Konráda s Kynclem zakončil hlavičkující Bednář a domácí se tímto gólem chytli. Další trestný kop v podání Aleše Konráda našel hlavu Nývlta a Hrádek se radoval
z vyrovnání.

Branky: 56. Konrád, 73. Bednář, 83. Nývlt – 20. a 43. Štrbák Martin, 38. Stýbal Michal. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 3:5, ČK: 87. Nývlt (H). Diváků: 60. Hrádek: M. Rob – Kapras, Nývlt, Dočekal (34. Kyncl), Petružálek – Štěpek, Konrád, Horňák (79. Laluch), Bobvoš – Š. Holeček, Gazquez (63. Bednář). Frýdlant: Tauš – Vocásek (31. Pleskač), Bartoš, Jelínek, Patrman – Coufal, Šindelář (72. Marek), Lopuszynski, Suk – M. Stýbal, Štrbák.

Zbývající zápasy: Zákupy – Přepeře 0:3, Jenišovice – Doksy B 3:6, Mšeno B – Loko Česká Lípa 4:1.

 1. Přepeře⋌ 11 10 0 1 44:4  30

 2. Holany⋌ 11  8 1 2 38:11 25

 3. Pěnčín ⋌ 11  8 0 3 33:17 24

 4. Loko Č. Lípa⋌ 11  6 2 3 25:21 20

 5. Jenišovice⋌ 11  6 1 4 30:24 19

 6. Doksy B⋌ 11  5 1 5 34:29 16

 7. Rozstání⋌ 10  5 1 4 28:26 16

 8. Hodkovice⋌ 11  4 3 4 23:26 15