Postupující Krásná Studánka vyhrála s nulou v Dubé, Ruprechtice hrály dobře jen poločas, ve druhém byly lepší Rynoltice, a tak zápas skončil remízou. Chrastavě stačila proti Bukovanům jediná přesná trefa. Jediný otazník tak zůstává, kdo že doprovodí Habartice do okresního přeboru. Bude to ale českolipský celek – buď Stráž pod Ralskem nebo Dubá. Libereckých se to rozhodně již netýká.

Habartice - Hrádek B 1:3 (1:0)

Domácí byli celý poločas výrazně lepší a po samostatné akci a střele obránce Knigy, který prokličkoval obranou, zaslouženě vedli.

Habartičtí byli více u míče, tlačili se dopředu, ale pojistku v podobě druhé branky nepřidali. Ještě jim patřily úvodní minuty II. půle, ale to již začali odpadávat. Hrádek pozvolna převzal iniciativu a dvěma góly otočil zápas po chybách Habartických. Ti měli jedinečnou šanci poté, co sudí nařídil pokutový kop. Jenže Milan Zimák ji neproměnil a bylo po bodové naději. Domácí pak dohrávali pod vidinou sestupu a nedařilo se jim. Zato hostující béčko ještě v posledních sekundách přidalo třetí úspěch.

Branky: 10. Kniga - 56. a 90. Šulc, 70. Marek. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 0:3. Diváků: 80. Habartice: T. Švandrlík - Bláha, Jacik, M. Kniga, Tůma (85. Kupec) - Sedláček (62. Martin Zimák), Milan Zimák, P. Čumpl, Huňka - Kyncl, Lakomý. Hrádek: Manhart - Dočekal, Marek, Scheufler, Š. Fujáček - Novák (72. Vinš), Zerzáň, Chovanec, Farský - Šulc, Šašek.

Ruprechtice - Rynoltice 2:2 (2:0)

Domácí měli zejména v úvodu sérii vyložených šancí, jenže nic z nich neproměnili. Bylo to stále na jednu branku a teprve v 16. minutě se prosadil Prokop. Vzápětí domácí přidali další trefu, jenže na pokyn pomezního nebyla uznána. To Ruprechtickým nevadilo a po dalších šancích se střelecky zapsal Dědič. Více jak půl hodiny byli domácí jasně lepší, jenže v závěru zvolnili, čehož si všimli hosté a několikrát jejich obranu proluftovali. Zejména hlavičkující Resl, Brauner a znovu Resl. Většinou po trestných kopech.

Utkání se hrálo v sobotu, za ohromného parna. Jenže přišel poločasový slejvák, a čekalo se na lavičkách, kdy přejde. Polevil po 20 minutách a zle se projevil na domácích. Místo toho, aby soupeře dorazili, začali být právě Rynoltičtí aktivní. Nepomohlo ani dvojí varování v podobě neproměněných šancích hostů, a tak Rynoltice po další z mnoha chyb obrany trestaly Pudilem. Směrem dozadu přestaly Ruprechtice stíhat, hrály odevzdaně a vyrovnání na sebe nenechalo čekat. Tomáš Vacek byl přesný. Ruprechtičtí se prakticky na nic nezmohli, až v závěru vystrašili gólmana pohotovou střelou Vrtal a hlavičkující Dědič.

Branky: 16. Prokop, 25. Dědič - 56. Pudil, 64. T. Vacek. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:2. Diváků: 20. Ruprechtice: Jirák - Šimek, Kusebauch, Viktora, Kuželka - Urban, Suchý, Vrtal, Prokop (58. Kobosil) - Dědič, Antoš. Rynoltice: Jan Vacek - Borsuk, Kubínek, Šálek, Šimon - Resl (46. Švarc), Jar. Vacek, T. Vacek, Brauner - Pudil, Čermák (83. Rudolf).

Dubá - Krásná Studánka 0:3 (0:1)

Utkání potvrdilo postavení obou týmů v tabulce, i když první šanci měli domácí, ale výborný Tošner samostatný únik zlikvidoval. Z protiútoku předvedli hosté akci, na jejímž konci byl v poslední době střelecky disponovaný Hájek a ve 13. minutě bylo 0:1. Za hosty pak ohrozili domácí ještě trestným kopem Chmátal a Grepl. Po přestávce se obraz hry změnil, protože na hřišti bylo jen jedno mužstvo, a to Studánecké. Domácí sice hrozili brejky, ale koncovka byla žalostná.

Dubá první šanci zahodila, takže přišel protiútok a Hájek si pohrál s celou obranou a zavěsil na 0:2. Pro tohoto chlapce to byla osmá trefa ve třech utkáních. Hosté pak začali produkovat líbivý, kombinační fotbal, ale koncovka byla nepřesná. Po pěkné akci Housy a T. Faksy se blýskl gólman. V 70. měli ojedinělý útok domácí, ale vše stihl uhasit skluzem Brada. V 78. hosté velmi dobře zakombinovali a Toman zakončil přesně placírkou k tyči na 0:3. Závěr byl v režii Studánky, Hájkova nadějná šance skončila v náruči gólmana domácích.

Branky: 13. a 50. Hájek, 78. Toman. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Kr. Studánka: Tošner - Knajbl, Brada, Chmátal (60. Vajtr), L. Faksa - T. Faksa, Housa, Dvořák, Toman - Hájek, Grepl.

Rozstání - Raspenava 7:2 (2:1)

Poločas byl vyrovnaný, když Raspenava hrozila po rychlých útocích. Domácím se vydařila kombinace na velkém vápně a po ní zakončil gólově Hrubeš. Za tři minuty se dostal do šance raspenavský Zeman a byl ve vápně zfaulován. Nařízenou penaltu Zeman využil a srovnal stav. Domácím se povedlo před poločasem opět jít do vedení, kdy odražený míč poslal do sítě přízemní střelou Pavlů.

Krátce po přestávce byl za faul na Zemana vyloučen domácí Jirouš, ale přesilovku hosté nevyužili. Naopak domácí vstřelili třetí gól. A byl to střídající Jiří Tvrzník. Pak byl za faul mimo vápno vyloučen gólman Raspenavy a do brány musel jít hráč. Toho využil Tvrzník, který mu dal další čtyři branky. Hosté snížili po nedorozumění obrany na 2:4, ale brankostroji Tvrzníka nezabránili.

Branky: 63., 74., 79., 88. a 90. Tvrzník, 18. Hrubeš, 36. Pavlů - 21. Zeman z pen., 76. Horáček. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 5:3, ČK: 49. Jirouš - 70. Farkaš. Diváků: 80. Rozstání: Sluka - Mikeš, Štajer, Botka, Kochan - Jirouš, Passian, Pomeisl, Zerák - Hrubeš (80. Jeslínek), Pavlů (59. Tvrzník). Raspenava: Farkaš - P. Koudelka, Faifr, Žlebek, Mleziva - M. Koudelka, Koprnický, Martinů, Horáček - Plůta (58. Pichrt), Zeman.

Chrastava - Bukovany 1:0 (1:0)

První poločas přinesl fotbal ve svižném tempu, kde se hrálo na útok. Ve 39. minutě si ve vápně zpracoval míč domácí Jahoda a prostřelil brankáře. Bohužel to bylo z brankového výčtu vše. Za velkého tepla oba týmy postupně umdlévaly a fotbal byl s přibývajícími minutami horší a horší. Několik střel šlo vedle, velkou šanci spálil domácí Holinský, který nevyužil samostatný únik.

Branka: 39. Jahoda. Rozhodčí: Marek, ŽK: 0:2. Diváků: 60. Chrastava: Kosař - Rozmajzl, Trakal (46. Šipula), Žemlička, Aubrecht - Mareček, V. Holec, Vávra, J. Holec - Holinský, Jahoda.