První poločas byl ze strany Žibřidic plný nepřesností, kdy vázla kombinace a přesnost přihrávek. Naopak Višňová se dostávala do nebezpečných situací, ovšem střelcům vyschnul prach a ani z vyložených šancí se jim nepodařilo zakončit mezi tři tyče. Naopak domácí vytěžili z minima maximum, kdy se zaskvěl domácí kanonýr Danczi a v rozmezí 10 minut vstřelil čistý hattrick. A tak i po špatném výkonu Žibřidic a neschopnosti hostů vstřelit gól i do odkryté branky, skončil poločas 3:0 pro domácí. Druhá půle? To už byl žibřidický uragán, kdy se ze hřiště stala střelnice. Hosté po dalším gólu Dancziho postupně rezignovali, kdežto domácím vycházelo téměř vše. A tak se domácí fanoušci dočkali kýžené dvouciferné výhry, kdy nakonec domácí celek vstřelil rezignovaným hostům 11 branek. Zvláště se v tomto zápase zaskvěl domácí Danczi, který vstřelil 5 gólů, dal čistý hattrick a navíc vstřelil 10. gól zápasu.
Český Dub udržel vedení nad finišujícími Vratislavicemi a nadále drží 1. místo v tabulce.

Žibřidice spláchly béčko Višňové jedenácti a střelecky se zaskvěl Danczi. Stráž B podala kvalitní výkon ve Frýdlantu a stále je tak ve hře o podzimní titul. Nové Město plichtilo s Novou Vsí, přestože vedlo 4:1. Machnín si poradil s poslední Hlavicí a navíc jsme zaznamenali sportovní gesto vítězů, kteří schválně zahodili přísnou penaltu. Rynoltice B mají zrytý pažit ve Zdislavě, proto odehrály zápas v Hrádku, kde prohrály. Dolní Řasnice se potřetí raduje z výhry. Tentokrát porazila Chotyni. Řada zápasů se bude dohrávat, snad se stihnou odehrát ještě tento rok. Dohráno mají: Žibřidice, Nová Ves, Nové Město, Dolní Řasnice a Chotyně.

NOVÉ MĚSTO – NOVÁ VES 4:4

Domácí otočili penaltové vedení hostů až na 4:1 a k tomu samotný Šindler spálil pět svých tutovek. Jenže chyby Město servírovalo jako na podnose a Ves snižovala. Nakonec hosté získali bod po sporné penaltě, kdy „faulovaný“ uklouzl. Pískalo se až na pokyn asistenta.

DOLNÍ ŘASNICE – CHOTYNĚ 3:1

Hosté měli problémy se sestavou, kdy musel hrát trenér a navíc dobře chytal gólman Kolínský. Domácí měli spousty šancí, ale do půle byl z toho jen jeden gól. Ve druhé půli byli Chotyňští v útoku a hře odvážnější, byli to však domácí, kteří konečně dvě další šance využili. Chotyně snížila z penalty za zbytečný faul obránce.

MACHNÍN – HLAVICE 4:0

Oboustranně byla k vidění řada nepřesností, ale také střelecký hattrick machnínského Michala Pavlů, který ještě orazítkoval tyč a dokonce gentlemansky zahodil penaltu, která byla podle Machnínských hodně přísná. Michal ji poslal za stavu 2:0 vedle! Machnín měl víc šancí než poslední tým soutěže, ale po hodině hry to měl složitější, kdy mu byl vyloučen Gondola. Další dvě branky přidal až v samém závěru.

ČESKÝ DUB –VRATISLAVICE 4:3

Rozdíl mezi soupeři byl pouhý bod v tabulce, na hřišti ale proti techničtějším hostům byli domácí lepší a vedli už 4:1. Hostům končily jejich akce před šestnáctkou, takže se pokoušeli jen o střelbu z dálky. Pak byl vyloučen domácím střelec Jíra a od té doby převzala otěže utkání vratislavická parta, která začala snižovat náskok. Vyrovnat se jí ale nepovedlo.

FRÝDLANT B –STRÁŽ B 2:4

Proti posíleným domácím se kvalitní Stráž dokázala prosadit. K vidění byl nadstandardní fotbal, v němž kromě šesti branek Stráž přidala střelu do břevna a domácí dvakrát mířili do tyče. Ofenzivní fotbal pod reflektory na umělé trávě se musel líbit. Stráž potvrdila kvalitu.

HRÁDEK B – RYNOLTICE B 4:1

Původně se mělo hrát ve Zdislavě, ale hřiště je mimo hru. Proto si týmy vyměnily pořadatelství. Soupeři zahazovali své brankové šance, přesto domácí do půle byli dvakrát úspěšní Štálíkem. Po změně stran hosté snížili z penalty, ale vše uklidnil Štálík svým třetím gólem – angličanem. Hrádek nakonec dohrával v přesilovce, v níž se prosadil Grepl, po pasu od Holce.

Nové Město – Nová Ves 4:4 (4:2). Branky: 23. a 26. Kolenkár, 37. Šindler, 39. Láznický – 19. z pen., 40., 49. a 75. z pen. Patrman. Rozhodčí: Kořínek, ŽK: 2:2. Diváků: 30. Nové Město: Kocourek – P. Suk, Kolenkár, Kadera, Jiruše – Plaček, Bruský, Láznický (84. Nevečeřal), L. Suk – Bartoš, Šindler. Nová Ves: Svinka – Vávra, Didi, Kratochvíl (85. Munzar), Illek – Komarov, Novotný, Novák, Malaga – Patrman, Bartuněk (81. Marek).
Dolní Řasnice – Chotyně 3:1 (1:0). Branky: 25. Zrůst, 47. Sochor, 61. Hnilička – 75. Scheufler z pen. Rozhodčí: Háza, ŽK: 2:1. Diváků: 30. Dolní Řasnice: Veselý – Kovačík, Turek (67. Horáček), Riedl, Brezovák – O. Černý, Hnilička (81. Jelínek), Sivák (59. Slavík), V. Černý (84. Kolenkár) – Sochor, Zrůst. Chotyně: A. Kolínský – Bína, Ráž, Šalát, V. Kolínský – Fedák, Válek, Bačkovský (65. Svoboda), Boldi – Scheufler, Král.
Machnín – Hlavice 4:0 (2:0). Branky: 28., 32. a 95. Michal Pavlů, 90. Šebek. Rozhodčí: Dědek, ČK: 57. Gondola (M). Diváků: 10. Machnín: Albrecht – Gruncl, Aubrecht (81. Eigl), Markuliak (46. Mirek Pavlů), Chládek – Michal Pavlů, Niimi (87. Romanopulos), Gondola, Bárta (46. Šebek) – Zbořil (76. Pičman), Buchvald. Hlavice: Zavadil – Kovač, Arlt, Vaníček, Ulrych – Rolf (70. Procházka), Najman (60. Holas), Šenberk, Zejbrlík (81. Malý) – Gubiš (86. Linhart), Hozák (66. Musil).
Žibřidice – Višňová B 11:0 (3:0). Branky: 21., 27., 31., 52. a 88. Danczi, 72. a 90. Tříska, 61. Trojan, 76. Fejfar, 80. Smola, 82. Kopecký. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 0:1. Diváků: 80. Žibřidice: Lajtar – Kučera (74. Fejfar), Kodet (61. Tříska), Herclík, Peřina – Vávra (46. Trojan), Abrahám, Smola, Menšík (80. Kopecký) – Jaček (46. Štefan), Danczi. Višňová: Vrána – Kepr st., Bláha, Šolta, Pařík – Michálek (72. Kocián), Zita, Kocián, Hloužek, Bednář (56. Erban) – Koťátko.
Český Dub – Vratislavice 4:3 (2:0). Branky: 49. a 58. J. Bílek, 19. L. Havlík, 43. Jíra – 53. Hoffmann, 75. Marx, 87. Jonák. Rozhodčí: Zikmund, ŽK: 7:3, ČK: 72. Jíra (ČD). Diváků: 60. Český Dub: Bílek – Altman (77. Hauer), Seman, Červa, Jíra – Jandus (68. Linke), Novák, J. Bílek (89. J. Havlík), Bolina – L. Havlík, Jiránek. Vratislavice: Preissler – Bergr (64. Marx), Hoffmann, Peš, Zejbrlík – Salaba (46. Strauss), Házi, Dunayevskyy, Žabka (46. Juris) – Dědič, Štěpánek (46. Jonák).
Frýdlant B – Stráž B 2:4 (1:2). Branky: 30. a 63. Stýbal z pen. – 3. Horáček, 36. Soukup, 56. Procházka, 74. J. Jirsa. Rozhodčí: Vencl, ŽK: 1:0. Diváků: 40. Frýdlant: Němec – Válek, Peml (46. Čečatka), Weidisch, Vocásek – Havlíček (57. Ponc), Cýrus, Halík (80. Mauer), Stýbal – Tobolka, Coufal. Stráž: Šimek – Vedral, Valášek, Kapras, Jan Frýba – Košárek (72. Jakub Frýba), Bruský, J. Jirsa, Horáček Soukup, Procházka.
Hrádek B – Rynoltice B 4:1 (2:0). Branky: 30., 40. a 63. Štálík, 88. Grepl – 56. O. Tvrzník z pen. Rozhodčí: Dunayevskyy, ŽK: 2:4, ČK: 65. Pudil (R). Diváků: 100. Hrádek: Manhart – Belko, Černohorský, Horváth, Antoš (87. Holec) – Kovač, Petružálek (46. Grepl), Mičica, Konrád (76. Marek) – Hájek, Štálík (64. Š. Holeček). Rynoltice: Škopek – Steklý, O. Tvrzník, Šálek, Čapek – Kraus (68. Rudolf), Jaroslav Vacek, Karásek, M. Tvrzník – Dobrovolný (80. Svoboda), Pudil.