Ve fotbalové I.A třídě prodloužil Hrádek nad Nisou svou neporazitelnost a i když nepodal proti Krásné Studánce ideální výkon, dokázal zvítězit. Ruprechtice
v tradičním derby deklasovaly Stráž nad Nisou. Bílá zůstává stále bez výhry, tentokrát inkasovala tři góly od Bílého Kostela.

Ruprechtice – Stráž nad Nisou 5:1 (2:1)

Ve vyhecovaném derby se domácí rychle ujali vedení, ale potom jim dělaly problémy

dlouhé auty Stráže. Hosté v 12. minutě vyrovnali po centrovaném míči. Za šest minut poté ale Ruprechtice dokázaly jít zásluhou Průchy opět do vedení.

Po změně stran se již obraz hry změnil, Ruprechtičtí si dokázali vše ohlídat a přidali další branky. Dosáhli čtyřgólového vítězství, které mohlo být při proměnění všech šanci ještě vyšší. Pochvalu zaslouží autor hattricku Marek Neumann.

Branky: 2., 59. a 64. M. Neumann, 18. Průcha, 76. Škarýd – 12. Jirsa. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:1. Diváků: 50. Ruprechtice: Vavřich – Hořák, Morávek, Průcha, Vrtal – Suchý, Škarýd, Šrajbr, Tichý – Zavoral, Neumann. Stráž n. N.: Černý – Jirsa, Landa, Kosiewicz, Trejbal – T. Oberreiter, L. Oberreiter, Michalík, Horáček – Jirsa, Drašner.

Hrádek – Krásná Studánka 2:1 (0:0)

V Hrádku se hrál nepříliš pohledný zápas. Hosté přijeli
s obrannou taktikou a ta jim dlouhou dobu vydržela. V 63. minutě však vše „rozsekl“ krásný gól Jaroslava Hynka do šibenice z 35 metrů. Týž hráč potom dokázal v 76. minutě zvýšit na 2:0 a Studánka už jen v závěru zkorigovala výsledek.

Branky: 63. a 76. Hynek – 90. Smolák. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 2:1, ČK: 90. brankář Vašíček (Hrádek). Diváků: 90. Hrádek: Vašíček – Holeček, Blažek, Kovač – Brožík (68. Antoš), Mizera, Janďura (46. Petružálek), Breburda, Antoš – Skrbek (68. Konrád), Rob. Krásná Studánka: Martin – Brada, Novák, Vajtr, Faksa – Toman (77. Vrábel), Vondráček, Javůrek, Lang – Grepl, Smolák.

Rovensko pod Troskami – Rynoltice 3:2 (2:1)

Rynoltice předvedly zatím nejhorší výkon v sezoně a prohrály zaslouženě, i když k remíze nakonec nebyly daleko. Rovensko v první půli dokázalo vytěžit ze svých gólových příležitostí maximum. Před odchodem do kabin sice snížil Černý, ale vyrovnat se nepodařilo. Navíc Rynoltičtí dostali dvě červené karty: V 70. minutě Bláha za oplácení a v nastaveném čase ještě Vacek. Mezitím již Rovensko vedlo 3:1 a Kopic pak snížil, nicméně Rynoltice odjely zpod Trosek bez bodu…

Branky: 25. Štěpnička, 40. Koudelka, 80. Koubek – 45. Černý, 85. Kopic. Rozhodčí: Hrbáček, ŽK: 5:6, ČK: 70. Bláha, 90(+2). Jan Vacek (oba Rynoltice). Diváků: 75. Rynoltice: Kubínek – Švarc, Bláha, Hanzl (46. Zeidler) – Kotek (75. Peřina), Ptáček, Kopic, Peřina, Pudil – Jan Vacek, Černý (62. T. Vacek).

Stráž pod Ralskem – VTJ Rapid Liberec 2:0 (1:0)

Rapid se po domácí prohře
s Rovenskem ještě „neotřepal“ a podlehl i ve Stráži pod Ralskem. O domácí výhře rozhodli ve 30. minutě Vinš a v 51. Košťál.

Branky: 30. Vinš, 51. Košťál. Rozhodčí: M. Halama, ŽK: 1:2. Diváků: 150. VTJ Rapid: Dvorský – Proche, Soukeník, L. Halama, P. Halama – Andrš (52. Václavík), Böhm (69. Jerie), Kejdana, Šikýř – Barbořák, Lukáč.

Bílá – Bílý Kostel 0:3 (0:1)

Na mužstvo hostů historicky Bílá neumí a opět se prokázalo, že loňská pohoda je pryč. Bílá hraje velmi ustrašeně a dopouští se zásadních chyb díky zmatkům, které sama vyrábí.Obranná hra není
v pohodě a soupeřům nabízí neskutečné příležitosti ke skórování.

V utkání s Bílým Kostelem se to opět potvrdilo. Hráči se sice snaží, ale na soupeře to nestačí. Sice se ve 12. minutě po krásném pasu za obranu od Žáka řítil sám na brankáře hostů Ulricha Machek, ale naložil s touto příležitostí zle a byl z toho jen rohový kop. Domácím se nedařily se ani standardní situace. V 41.minutě přišla hrubka Feuricha, který chtěl odehrát míč hlavou pryč od vápna, jenže reagoval na signál od spoluhráčů, že je sám, míč mu odskočil po špatném zpracování a Resl nezaváhal – 0:1.

V druhé půli kostel přidal ještě dva góly a odvezl si tři body.

Branky: 41. Resl, 74. F. Ulrich, 86. Sedlmajer. Rozhodčí: Havel, ŽK. 4:0. Diváků: 70. Bílá: Hauer – Feurich, Bulíř, Řezník – Tomeš, Kotrman, Bendák, Sochůrek (70. Kratochvíl), Cverčko – Žák, Machek (60. Mohr). Bílý Kostel: P. Ulrich – J. Ďuriš (82. Mráček), Janeček, Janáček, Jan Vacek – Vitík, Resl (86. Beňo), Daniel Ďuriš, F. Ulrich, Sedlmajer – Galbavý.

Mimoň – Doubí 3:2 (1:2)

Doubí bylo prvních 20 minut lepší, ale nedokázalo proměnit ani největší šance kromě jedné z 16. minuty, kdy skóroval Hájek. Domácí v 38. vyrovnali a zároveň se jim o tři minuty později podařilo vyprovokovat nejlepšího doubského hráče Hájka k oplácení, takže byl vyloučen. Nicméně i o deseti dostal Suchomel Doubí opět do vedení.

Po změně stran však hosté doplatili na nekoncentrovanost a Mimoň otočila výsledek. V závěru ještě mělo Doubí možnosti k vyrovnání, avšak nevyužilo je.

Branky: 38. a 72. Feher, 55. Sutr – 16. Hájek, 44. Suchomel. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 4:4, ČK: 41. Hájek (Doubí). Doubí: Negru – Beneš, Suchomel, Novák, Gruncl – Dráb, Urban, Kovařík – Herkner, Hájek, Zeman.

Zbývající výsledek: Cvikov – Desná 3:1.