Hrádeckým fotbalistům se vůbec nevede, nyní nedokázali porazit Višňovou, přestože šance na góly byly, jenže ty skončily na břevně. Chrastava se s Jiřím Štajnerem trápila hodinu, než našla recept na zdolání branky Skalice. Pak to šlo. Pěnčín-Turnov B porazil Velké Hamry.

Hrádek - Višňová 0:0

Hrádek byl v okresním derby blízko vítězství, ale své šance nedokázal proměnit. V 6. minutě domácí Patrik Rob nastřelil břevno, pak se hrálo od vápna k vápnu bez vážnějších brankových situací. Hrádecký Mizera jednu možnost Višňové vykopával za brankáře z brankové čáry. Po přestávce domácí Janů rozehrál trestný kop a také hostující bek zastoupil gólmana. Blizoučko ke gólu byl hrádecký Skrbek, který ale v 56. minutě nasměroval střelu jen do břevna. Hrádek byl nebezpečnější dopředu, ale stále ho trápila koncovka, jako například po trestném kopu Janů, kdy Holeček nezamířil přesně. Ještě v 70. se domácí P. Rob dostal do koncovky v blízkosti branky, jenže ji vůbec netrefil.

Rozhodčí: Bohatý, ŽK: 5:4, ČK: 84. Bartoš (H). Diváků: 70. Hrádek: M. Rob D. Holeček, Skrbek, Bartoš, Š. Holeček (70. Strnad) - Mizera, P. Rob, Haunold, Hynek (81. Brožík) - Antoš (81. Janďura), Janů. Višňová: Vykoukal - Zimák, Melka, T. Mazánek, Šmidrkal M. Mazánek, Dobrovodský (80. Stejskal), Koudelka, Kepr ml. (60. Jakl) - Holub (46. Kepr st.), Studnička.

Chrastava - Skalice 4:0 (0:0)

Chrastava se střelecky trápila celý první poločas, i když vytvořených šancí bylo na pět gólů. Hned v 5. minutě předvedli domácí první šanci, po níž Beneš těsně minul bránu. Podobně dopadl za chvilku zblízka i Michal Rozmajzl. Netrefil se ani Řezka a také Beneš. To vše se událo v první čtvrthodině. Poté se hra vyrovnala a Koubova šance letěla nad. Hosté se prezentovali velmi nepřesnou střelou až ve 32. minutě. Pak Malého centr poslal Beneš ze dvaceti metrů do břevna. Závěr vyzněl pro Skalici, která zahrozila Havláskem. Hned po přestávce zahodil šanci Řezka, stejně jako po chvíli i Beneš. Konečně v 57. přišel zlom. Byl faulován Řezka a z penalty protrhl střeleckou smůlu Štajner. Blízko úspěchu byl opět M. Rozmajzl, ale nebyl přesný, stejně jako hosté po svém trestném kopu. Naděje hostů na plichtu rázně uťal Kouba, který poslal centr Malého nekompromisně do sítě. V 83. Beneš našel Řezku a bylo 3:0 a vzápětí se podruhé v utkání trefil Jiří Štajner.

Branky: 57. z pen. a 83. Štajner z pen., 75. Kouba, 82. Řezka. Rozhodčí: Buchta, ŽK: 0:2. Diváků: 250. Chrastava: Kosiewicz -Malý, Žemlička, Uzel, Abrahám - Vávra (72. Sochor), Štajner, M. Rozmajzl, Kouba - Řezka (80. Vodička), Beneš.

Pěnčín-Turnov B - Velké Hamry 2:1 (1:1).

Úvodní polovina zápasu se hrála takřka bez šancí. Hosté, kteří na jaře zaznamenali výsledkové zlepšení, se ujali vedení po standardní situaci. Jejich plány ale gólem „do šatny" zhatil navrátilec do turnovské sestavy Moravec. Tento moment divizní rezervu, za níž nastoupil na kraji obrany bývalý trenér Šafář, nakopl.

Po změně stran se domácí sice prosazovali velmi těžko a hrálo se především mezi oběma vápny, rozhodlo však vyloučení Průchy v 65. minutě. Proti oslabenému sokovi Turnov B rychle vsítil díky hlavičkujícímu Bártovi druhý gól a získal výraznou převahu. Skóre se však už nezměnilo, i když měli domácí celou řadu nadějných brankových příležitostí. „Hrálo se velmi těžké utkání, v němž nám pomohl jak gól do šatny, tak hlavně vyloučení, které asi rozhodlo. Soupeř byl kvalitnější než týmy, s nimiž jsme hráli v předešlých kolech, a vzhledem k vývoji to jsou pro nás zlaté tři body," zhodnotil souboj trenér Turnova B Josef Petřík mladší.

Branky: 45. Moravec, 72. Bárta 28. Paldus. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 3:3, ČK: 65. Průcha (VH). Diváků: 80. Pěnčín: Hyka - E. Šafář, Matoušek, Šteffan, Veber - Macháček (75. Tvrdý), Randák, Dlouhý (60. Kunst), Hurt - Bárta, Moravec.