„Akce se nám strašně líbí a věřím, že to tak mají i fanoušci. Vždycky se těšíme a trénujeme dopředu, abychom tu i něco předvedli,“ přiznal autor vítězné branky.

Té předcházely dva góly ze hry. Nejprve už ve třetí minutě otevřel skóre po hrubé chybě v obraně domácích Michal Bulíř a poslal tak Tygry do vedení. Jenže odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Za devět minut se prosadil po standardní situaci Dominik Bolina a rázem bylo srovnáno.

Kdo čekal gólové hody, musel být poměrně zklamán. Další branka už totiž, i přes nespočet šancí na obou stranách, nepadla, a tak přišly na řadu pokutové kopy. Tam už si diváci přišli na své. Padal jeden gól za druhým, až se došlo do deváté série, ve které hráč Rozstání neuspěl. Tíha okamžiku tak padla na Daniela Krále, který se nemýlil a rozhodl o tygřím vítězství. „Bylo příjemné takhle rozhodnout. V hokeji se mi tohle nepoštěstí, protože chytám,“ usmál se mladý gólman.

Mezi tři tyče se místo Daniela Krále postavil navrátilec tygří smečky Petr Kváča. „Ještě s kluky netrénuji, protože se připravuji v Praze, takže bylo fajn se s nimi vidět a zahrát si fotbálek. Diváci vytvořili skvělou atmosféru, já jsem si akci užil,“ prozradil pro klubový web.