V dalším kole soutěže si cennou výhru připsaly Hodkovice, které porazily Pěnčín a jistě tak překvapily samy sebe. Rozstání přivezlo body z Frýdlantu a jeden bod Hrádek B z Lokomotivy Česká Lípa. O svatebčany oslabená Osečná zvládla vítězně Mšeno B a dostala se v tabulce před něj. S několika dorostenci v řadách neuspěla doma Bulovka s Jenišovicemi. V soutěži již konečně došlo na absolutního lídra z Přepeř, který prohrál v domácím prostředí s Holany.

Frýdlant B – Rozstání 2:3 (1:2)

Pohledný a svižný fotbal se hrál od začátku a hosté ve 13. minutě změnili skóre. Trestný kop ze 25 metrů polovysokou střelou využil Passian, jehož standardní situace v průběhu celého utkání nejvíc ohrožovaly domácího gólmana. Domácí však během dvou minut vyrovnali stav, když po rohu skóroval hlavou. Dvakrát pak musel brankář Frýdlantu zasahovat proti nepříjemným trestným kopům a hosté dokázali jít do kabin s náskokem. To si na rohový kop naběhl Pavlů a bombou z první rozvlnil síť. Vstup do druhého poločasu domácím opět nevyšel a v dorážce centru uspěl Smrž. Hrálo se většinou mezi vápny, hosté dobře bránili prostor před ním, takže Frýdlant moc vyložených šancí neměl. Povedlo se mu snížit Stýbalem po centru Vocáska, kdy zasáhl míč ve skluzu a ten namířil přímo pod břevno. Po snížení dostali domácí soupeře pod tlak, ale z něho byla jen šance Štrbáka, jenž hlavičkoval vedle. Snaha Frýdlantu vyprchala a ztroskotávala na dobré defenzivě Rozstání, které dokázalo zahrozit ze svých brejků.

Branky: 13. Bartoš, 71. Stýbal – 10. Passian, 31. Pavlů, 48. Smrž. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 2:1, ČK: 83. Pavlů (O). Diváků: 50. Frýdlant: Němec – Pleskač (73. Šorm), Mičunovič, Jelínek, Vocásek – Bartoš (62. Tauš), Šindelář, Ponc, Buřita – Nosek, Kozák (46. Stýbal). Rozstání: Kotlár – Čihula, Jíra, Tomáš, Smrž (70. Zerák) – Imrich (30. Hajský), Passian, Drbohlav, Šindelář – Pavlů, Hrubeš.

Hodkovice – Pěnčín 4:2 (2:0)

Na těžkém terénu se hostům nevedla jejich tradiční kombinační hra. Navíc domácí proti nim narukovali důsledným bráněním, kterým nedovolili soupeři hrát přes střed hřiště a také zhuštěná obrana byla důrazná. Po třech minutách hry se prosadil domácí Pavlík, který se rozstřílel a dokázal vsítit hattrick. Navíc Bouška měl v 8. minutě velkou možnost navýšit skóre, ale střelou málem skolil veverky v dalekém lese. Domácí vedli 3:0 a stále zlobili z brejků. Hosté v 52. nastřelili tyč a po odrazu a další střele skončil míč na brankáři. Snaha Pěnčínských byla marná do 70. minuty, kdy konečně skóroval Jaček. Domácí ale okamžitě kontrovali na 4:1, když jim byl krátce předtím vyloučen hráč. Proti deseti pak dokázal Pěnčín vstřelit jen jeden gól.

Branky: 4., 34. a 54. Pavlík, 72. Dominik Dostrašil – 70. a 80. Jaček. Rozhodčí: Mareček, ŽK: 2:3, ČK: 70. Dušan Dostrašil (H). Diváků: 50. Hodkovice: Kvapil – Kraus (87. Matějka), Hanisch, Škopan, Vérteši (77. M. Řepka) – Dušan Dostrašil, Tóth, Chlum, Pavlík (89. Jar. Vojtíšek), Dominik Dostrašil – Bouška. Pěnčín: Piršel – Lhoták, J. Bárta (72. M. Škréta), Mendlík, Vondráček – Zdražil, Jan Škréta, Jaček, Matějíček – Beneš, Mynář.

Osečná – Mšeno B 4:2 (2:0)

Domácí se museli vyrovnat s problémy v sestavě, protože nebyli tři svatebčané a do branky musel jít hráč z pole. Ale povolaní starší borci dokázali hru Osečné usměrnit a také brankář dobře dirigoval defenzivu, takže se hrál oboustranně kvalitní fotbal, v němž měli domácí převahu, kterou vyjádřili dvěma góly. Jenže po přestávce se hosté vzchopili a domácím neskutečným způsobem zatápěli. V rozmezí čtvrt hodiny srovnali skóre a hráči Osečné nevěděli, kam dřív skočit. Pomohlo prostřídání, i příchod 16letého Marečka, který se trenéru Volejníkovi odměnil gólem. Nakonec Osečná dosáhla i na čtvrtý gól a po dlouhé době slavně zvítězila.

Branky: 7. a 25. Rybář, 72. Mareček, 83. Jarý – 46. Veselouš, 63. Čech. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 1:3. Diváků: 50. Osečná: Tomáš – Novotný, Hunka (64. Mareček), Kozák, Třešňák – Krásný, Pittner, Jarý, A. Kysela (82. Lach) – Pokorný, Rybář (87. Vik).

Bulovka – Jenišovice 0:2 (0:0)

Domácí nastoupili do utkání s prořídlými řadami obvyklých hráčů základní sestavy, a tak museli hrát se čtyřmi dorostenci, kteří již měli v nohách dopolední vítězný zápas v Hejnicích. Nicméně v poli byla hra po celý první poločas vyrovnaná, ale šancí na vstřelení nějaké branky měli rozhodně více hosté. Miroslav Zajíček v bráně byl však rozhodně proti a nulu udržel. Ve druhém poločase se domácí dále snažili udržet hosty ve středu hrací plochy, ale bylo jen otázkou času, kdy mládežníkům začnou docházet síly a přestanou dojíždět hráče. Gól hosté vstřelili po dlouhém vhazování a prodloužené hlavičce, kdy na konci akce byl hostující „obřík“ Vích, kterého se nepodařilo uhlídat o dvě hlavy menšímu Židuliakovi. Domácí i nadále zahušťovali střed a hostující branku ohrožovali jen občasnými úniky jednotlivců, kteří ještě měli síly nebo ze standardních situací. Hostům se však podařilo dostat rychlou náhru za obranu na jejímž konci byl gólový Vavřich. Bulovští až do konce nesložili zbraně, jenže vstřelit nějakou branku bylo nad jejich síly.

Branky: 62. Vích, 74. Vavřich. Rozhodčí: Hanousek. Diváků: 30. Bulovka: M. Zajíček – Bartizal, Rudolf, Potoč, Židuliak – Puchmertl, Soukup, Lengál, Němec (73. Fanta), Maurer – Ryšavý (65. Vaněk).

Loko Česká Lípa – Hrádek B 1:1 (0:1)

Hrádek od začátku na domácí vlétl a stále se tlačil dopředu. Za první poločas však Hrádečtí neproměnili čtyři své šance, takže se ujala jen jediná, kterou po spolupráci Konráda se Štěpkem zakončil Štěpán Holeček. Domácí hráli jednoduchý, nakopávaný fotbal, který směřoval na rychlé útočníky. Ty dokázala hrádecká defenziva pokrýt až do 81. minuty. To přišla chyba ve středu zálohy a po ní srovnal Horáček. Hosté opět nevyužili tři dobré možnosti, ale jinak byli herně lepší, bohužel s horší koncovkou.

Branky: 81. Horáček – 36. Š. Holeček. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Hrádek: Šedivý – Kapras, Kovač, Bruner, Petružálek – Horňák (61. Černohouz), Konrád, Štěpek, Bobvoš – Antoš (75. Kyncl), Š. Holeček.

Další výsledky: Přepeře – Holany 1:3, Doksy B – Zákupy 8:3.

 1. Přepeře⋌ 10 9 0 1 41:4  27

 2. Holany⋌ 10 8 1 1 38:10 25

 3. Pěnčín ⋌ 10 7 0 3 32:17 21

 4. Loko Č. Lípa⋌ 10 6 2 2 24:17 20

 5. Jenišovice⋌ 10 6 1 3 27:18 19

 6. Doksy B⋌ 10 4 1 5 28:26 13

 7. Rozstání⋌  9 4 1 4 25:25 13