Chrastava - Dubice 4:0 (1:0)

Čtvrt hodiny trval nápor domácích a v něm dosáhli dorážkou Nováka na gól. Jenže pak přišlo uspokojení a soupeř začal vládnout. Chrastavský Pinc ve 34. nastřelil břevno, ale to bylo na dlouhé minuty vše. Také ve druhé půli Chrastava jen bránila a hrála na brejky. Ty jí nakonec vyšly a po dvou akcích Jahody a koncovkách Henzla a Szpyta bylo jasno. Hosté se složili a Novák po úniku Pince završil vysokou prohru hostů.

Branky: 14. a 92. Novák, 69. Henzl, 89. Szpyt. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 1:1. Diváků: 70. Chrastava: Kosař - Holinský, Trakal, Mazánek, Rozmajzl - Šipula (20. Pinc), Henzl (79. Stránský), Novák, Vávra (84. Szpyt) - Jahoda, Sochor.

Krásná Studánka - Frýdlant 1:3 (0:1)

Domácí zahájili aktivně a jejich nápor vyústil nastřeleným břevnem Hájka ve 20. minutě a jednou jedovatou střelou. Hosté poté podnikli brejk a centr pak minuli všichni hráči, až se odrazil od Dvořáka do jeho svatyně. Hra se poté vyrovnala. Studánka moc chtěla vyrovnat, hrnula se dopředu, ale vzadu udělala chybu, po níž přišel faul a penalta, kterou Stýbal proměnil. Za deset minut zvýšil náskok při pasivitě domácích beků Marek Drobný. Hosté hráli dost tvrdě, zejména Stýbal, jehož fauly byly hodně ošklivé. V samém závěru zkorigovali domácí po faulu z penalty a chtěli po dalším kontru ještě jednu, ale to sudí nechtěl evidovat.

Branky: 90. Dvořák z pen. - 26. vlastní, 54. Stýbal z pen., 65. Drobný. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Kr. Studánka: Vondráček - Knajbl (67. Kocour), Hošek, Pova, Bechyně - Chmátal, Dvořák, Devátý (60. Palán), Hak - Faksa, Hájek. Frýdlant: Pokorný - Pavlišta, Stejskal, Mikan, Závěta (89. T. Drobný) - Tomášek, Folda, Šena, Stýbal (75. Marek) - Hýbl (85. Holub), M. Drobný.

Hodkovice - Staré Splavy 0:4 (0:2)

Bojovnější hosté vlétli do zápasu a z úvodních dvou šancí vedli již v 8. minutě o dvě branky. Hodkovice se probouzely postupně, dostávaly se do šancí, jenže trefit bránu, to jaksi nešlo. Při snaze útočit zapomínali domácí dobře pokrývat protihráče při výpadech, a to bylo pro ně smrtelné. Za hodinu bylo posekáno a Hodkovice ani z těch hodně vyložených příležitostí stříleli pánubohu do oken.

Branky: 2., 48. a 60. Mašek, 8. Vovčuk. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 1:1. Diváků: 80. Hodkovice: Pavlík - Svoboda - Dvořák, Bouška, Škopan - Sádecký, Hejl (46. Škoda), Matějka - Hradecký, Kraus (56. Petra), Pánek (60. Havel).

Česká Lípa B - Habartice 0:2 (0:2)

Lípa byla 15 minut lepší, jenže neměla potřebnou koncovku. Hosté zkoušeli rychlé brejky a po trestném kopu se přesně hlavičkou trefil Potoč. Ve vyrovnaném průběhu pak z dalšího protiútoku hostující Čumpl obhodil brankáře a z těžkého úhlu dopravil míč do sítě. Ve druhé části zápasu se domácí tlačili dopředu, ale vyložené brankové situace neměli. Také Habartice předvedly dva nebezpečné brejky, které byly bez zakončení.

Branky: 20. Potoč, 33. Čumpl. Rozhodčí: Hanyk, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Habartice: Veselý - Kniga, Krubner, Richtr, Potoč - Tůma, Závěta (85. Zima), Brykner (15. Treteník), Čumpl - Kyncl, Beran.

Hlavice B - Nové Město 4:0 (1:0)

Hosté nastoupili v deseti, takže se „zakopali“ před velkým vápnem a jen tvrdě bránili. Domácí tak dobývali obranný val a z převahy nastřelili tyč a břevno. Do poločasu se prosadil gólově pouze Suchý ml., který využil centr. Stále se hrálo na jednu bránu a Vopřátko přidal druhý zápis z trestného kopu. Město podniklo několik brejků, ale branku netrefilo. Rubáš po spolupráci s Košumberským přešel i přes gólmana a zasunul do prázdné branky a Vopřátko, chvíli před koncem, uzavřel gólový účet z hranice šestnáctky.

Branky: 52. a 87. Vopřátko, 35. Suchý ml., 78. Rubáš. Rozhodčí: Brož, ŽK: 3:2. Diváků: 100. Hlavice: Suchý st. - R. Kotrman, Suchý ml. (70. Rubáš), Hrdina, M. Kotrman - Košumberský, Hozák (55. Mohr), Hauer (65. Hon), Kovář - Linhart, Vopřátko. N. Město: Kocourek - Halík, Stejskal, Podrazil, Těšínský - Novotný, Jalovičár, Bruský, Jiruš - Vrňata.