Znamená to, že za osm dní inkasovali 12 gólů, přičemž vstřelili jen dva, a to ještě oba z pokutových kopů.

Utkání v Krči ovlivnila už dvacátá vteřina, kdy domácí podnikli rychlý útok po pravém křídle a odražený míč poslal z jedenácti metrů do hlavické branky domácí Viskup.

„Byl to vůbec první útok soupeře a po chybě Šírance jsme inkasovali,“ soptil prezident hlavického klubu Vilém Němec. „Potom jsme hru vyrovnali a v 5. minutě podle mého názoru odpustil rozhodčí domácím penaltu po zákroku na Dida. V závěru poločasu jsme měli další šance. Ve 42. minutě zahrál Martínek roh a Koblížek trefil tyč. Ve 44. minutě po vysunutí Corey šel Martínek sám na domácího gólmana, ten jeho sólo ale zlikvidoval.“

Po přestávce se zdálo, že se Hlavičtí nadechují k náporu, zmrazila je však hlavička Waldhausera po rohu a Krč vedla v 58. min. 2:0. Když přidal v 76. min. Kounovský po brejku do otevřené obrany třetí branku Krče, bylo prakticky po zápase.

Hlavici čeká i v dalším kole výjezd na hřiště soupeře, do Varnsdorfu.

SPARTA KRČ - SK HLAVICE 3:0 (1:0)

Branky: 1. Viskup, 58. Waldhauser, 76. Kounovský. Rozhodčí: Kučka. ŽK: Kulhánek, Corea (oba Hlavice). Diváků: 208. Hlavice: Koubus - Flachbart, Gabriel, Charuza, Šíranec (20. Koblížek) - Herodes, Corea, Martínek (78. Mizera), Kulhánek - Chrdle (60. Gnahoui), Dido. Trenér Vodička.