Proto management SK vyhledává další hráče prakticky po celé republice. A jak bývá v Hlavici zvykem, byli na testech i dva černí Francouzi. Zkušený lodivod Jaroslav Dočkal by již rád pracoval se stabilním kádrem, ale ten se tvoří za pochodu a není ještě uzavřen. „Budujeme nové mužstvo a potřebujeme tým zkompletovat a zaměřit se na vlastní hru. Zatím tady máme řadu mladých a chybí nám nějaký zkušený hráč. Odešli totiž čtyři, kteří nám dělali hru,“ řekl Dočkal.

„Jednáme s Francouzi, ale byli tady i Slováci. Ještě někdo z těch zahraničních se u nás objeví. Uvidíme. Necháme si ještě pootevřené zadní vrátka na poslední chvíli a určitě ještě nějaké zajímavé jméno přivedeme. Máme zde hodně kluků z Moravy, jednoho Slováka, něco je z regionu…,“ uvedl manažer Michal Dyml. Tomu se zápas s druholigovým Žižkovem (1:3) celkem líbil. „Už to zase fotbalově vypadalo líp.

Již ve Varnsdorfu jsme do 80. minuty drželi 2:2 a potom nás srazily dvě hrubé chyby při standardních situacích. Proti Žižkovu jsme opět inkasovali zbytečně v krátkém sledu po dvou standardkách. Ale to je také tím, že nám vzadu chybí nemocný Lesák. Trpíme tím naším podnebím, kdy trénujeme v jabloneckých Břízkách, kde je od vody velká zima. Proto těch nemocných máme dost. Ale věřím, že budeme mít defenzivu zase pevnou tak, jako na podzim a přidáme k tomu něco dopředu,“ dodal Dyml.

Hlavice nastoupí k další přípravě v neděli 13. února, kdy se od 14.30 hodin představí v Benátkách n. J. proti Dobrovici.