Hlavice je nyní, pět kol před koncem, osmá, Vltavín sedmý. Oba týmy mohou ale dohrát soutěž bezstarostně, záchranářské práce se jich netýkají.

Loko Vltavín Praha – SK Hlavice 2:1 (1:1)

Už ve 4. minutě Hlavice vstřelila branku. Ujec poslal nepříliš silnou střelou z hranice vápna hosty do vedení – 0:1. Ale brzy bylo vyrovnáno. Domácí Předota se šťastně dostal až za hranici šestnácky a umístěnou střelou srovnal na 1:1.

V 57. brankář Vltavínu Čaba našel dlouhým nákopem Škovránka, ten udržel míč a přihrál Sochovi, který ho posunul do strany na volného Chalupu a ten nedal brankáři Štěpanovskému šanci – 2:1.

Sportovní manažer SK Hlavice Michal Dyml hodnotil: „Šli jsme rychle do vedení, ale domácí srovnali a ve druhém poločase už jsme málo běhali, nebojovali jsme, zkrátka jsme nepodali dobrý výkon a musím uznat, že jsme zaslouženě prohráli.“

Branky: 12. Předota, 57. Chalupa - 4. Ujec. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Hlavice: Štěpanovský - Križan, Svojtka, Lesák, Kosňovský - Vávra (44. Erick), J. Novotný, Szabo (60. Kalát), Dorotík - Ujec, Němec (67. Mizera). Trenér Dočkal.