Hlavice - Velim 3:2 (1:1). Domácí začali na svém trávníku slibně a ve 13. minutě se po kolmé přihrávce Martínka gólově zapsal Banda. Hned za pět minut byl domácí Martínek sražen přímo na penaltě, ale přestože to byl jasný faul, nic se nepískalo. Za půl hodiny se prosadili hosté, kteří využili dlouhého autového vhazování a Snop zavěsil.

Domácí stále útočili, dostali soupeře pod tlak, jenže střely Martínka a Hnízda skončily na břevně. „S kvalitním soupeřem jsme hráli dobře, škoda jen, že se udělala chyba při autu. No a zákrok na Martínka, to byla stoprocentní penalta. Přesto jsme měli dát více než tu jedinou branku,“ hodnotil první poločas Vodička.

Krátce po přestávce bylo zle: Po autu si hosté sklepli míč a Frič pálil přesně - 1:2. Hlavičtí dál pokračovali ve snaze dobýt bránu hostů, což se jim podařilo v 72. minutě. Herodes si našlápl s míčem do vápna, kde byl nemilosrdně sražen. Tentokrát se faul, a tím pádem i penalta pískaly a Martínek vyrovnal na 2:2. Bojovný duch domácích nakonec slavil úspěch. V 83. minutě se dostal ke střelbě Diviš a ranou z vápna trefil přesně mezi brankářovy nohy. „Dokázali jsme dobrého soupeře nepustit do vyložené šance, kromě těch jeho dlouhých autů,“ dodal Vodička.

Branky: 13. Banda, 72. Martínek z pen., 83. Diviš - 33. Snop, 62. Frič. Rozhodčí: Cupl, ŽK: 3:3. Diváků: 200. Hlavice: Koubus - Herodes, Ginzel, Koblížek, Bartoš - Jeník, Hnízdo, Martínek, Mizera - Banda (90. Hruška), Diviš. Velim: Hlavatý – Mikluščák, Antoš, L. Hruška, Szabó – Kohoutek, Rössler (83. Volf), Frič, Zima (83. Křelina) – Slavík (68. Brusch), Snop.