Hlavice - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)

Výborný fotbal z obou stran, který do poločasu přinesl dvě šance pro domácí i dvě pro hosty. Z Boleslavských šel sám na Štěpanovského Řezníček, ale gólman Hlavice byl skvělý, stejně jako při další šanci hostů. Podobné samostatné nájezdy předvedli domácí Szabo a Ujec, ale také oni nebyli přesní. Utkání bylo plné velice dobrých kombinacích, kdy míč šel z nohy na nohu a hlavně se hrálo po zemi.

Ve druhém poločase dokázali domácí ještě víc vystupňovat tempo, ale v 60. minutě jim zatrnulo. To Svojtka fauloval ve vápně a byla z toho penalta. Jenže Štěpanovský měl velký den a pokutový kop vyrazil. Tento moment domácí nakopl a vypracovali si dvě gólové situace. Nakonec se prosadil Němec, který křížnou střelou zamířil přesně do šibenice a Hlavice jásala. Hlavičtí byli v laufu a přicházely další příležitosti, i když ne vyložené. Nakonec žádný další gól nepadl, ale cenný skalp Boleslavi zůstal v Hlavici.

„Bylo to naše nejlepší utkání proti výbornému soupeři. Navíc fotbalová nadstandardní kvalita, která jistě převýšila ČFL,“ potvrdil spokojený manažer Hlavice Michal Dyml.

Branka: 72. Němec. Rozhodčí: Čuřín, ŽK: 3:0. Diváků: 120. Hlavice: Štěpanovský - Kosňovský, Svojtka, Križan - Dorotík (90. Erick), Sabo, Novotný, Mizera (70. Förster) - Ujec, Němec (85. Vávra).