„Chceme napravit výsledek z minulého kola z Ovčár, kde sice náš herní projev nebyl špatný, ale prohráli jsme,“ prohlásil trenér SK Hlavice Jaroslav Vodička. „Jsem rád, že se podařilo vyřešit zdravotní problémy obou našich Brazilců Higora Coimbry i Filipeho Viciana stejně, jako se dávají dohromady Flachbart a Mizera.“

Hlavice jako jediná ještě neztratila doma ani bod a chce to potvrdit i dnes, i když béčko Slavie patří k silnějším soupeřům v ČFL. Nováček, Arsenal Česká Lípa, nastoupí k domácímu utkání netradičně v sobotu Jeho duel s rezervou Mladé Boleslavi začíná dnes ve 13.30 hodin.

Ve stejný čas nastoupí jablonecká juniorka k utkání v Králově Dvoře. Jak Česká Lípa, tak Jablonec B ještě mají šanci skončit v první polovině tabulky. To neplatí o Slovanu Liberec B, který zatím figuruje na nelichotivém patnáctém místě. Vylepšit si bilanci může ve střetnutí s Dynamem České Budějovice B, které se hraje zítra, v neděli 22. listopadu od 10.15 hodin.

Vzhledem k příznivému počasí se bude oproti původnímu rozpisu hrát na přírodní trávě, na Městském stadionu. Kádr je podle trenéra Liberce B Petra Myslivce až na Jakubka kompletní.