Heřmanice - Hodkovice 2:5 (2:2) Zápas se hrál v režii hostů, kteří však kvůli chybám brankáře neudrželi dvoubrankový náskok. Nejprve se trefil Hejl z 18 metrů a pak přišly dvě proměněné penalty, které byly za fauly. Mezitím domácí srovnali na 2:2. Hodkovičtí v průběhu utkání nastřelili pětkrát tyče a definitivně domácí dorazili po hlavičce Koška a dorážce Pavlíka v samém závěru.

Branky: 35. Svatoš, 45. Kowalík - 29. a 62. Hradecký (obě pen.), 18. Hejl, 83. Košek, 89. Pavlík. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 2:2, 50 diváků. Hodkovice: Charousek - Svoboda - Bouška, Dvořák, Škopan - Sádecký, Hejl (79. Košek), Matějka, Hradecký - Kraus (64. Pavlík), Hrubý (87. Kyksa).

Nové Město - Chrastava 5:3 (3:1) Hosté po zaváhání obrany šli do vedení Pincem, o které přišli během šesti minut, kdy domácí byli v tlaku. Po rohu se prosadil Halík, po něm nechytatelně z dálky trefil Stejskal a stejný hráč vyzrál po rohu nad Kosařem potřetí. Zdálo se být rozhodnuto, jenže přišla hrubá chyba a Jahoda ji využil. Po čtyřech minutách bylo dokonce srovnáno Marečkem. Takže rozhodla přísná penalta za nastřelenou ruku a Petrovič dal na 4:3. Vše nakonec uklidnila přesná hlavička domácího Bruského.

Branky: 35. a 40. Stejskal, 34. Halík, 70. Petrovič z pen., 77. Bruský - 8. Pinc, 49. Jahoda, 53. Mareček. Rozhodčí: Brož, ŽK: 1:2, 80 diváků. N. Město: Kocourek - Jiruš, Stejskal, Bruský, Vrňata - Novotný, Těšínský, Jalovičár (35. Podrazil), Petrovič - Halík (65. Zbořil), Šindler. Chrastava: Kosař - Rozmajzl, Mazánek, Stránský (57. Farkaš), Šipula - Pinc, Vávra, Mareček, Henzl - Jahoda (73. Andreas), Sochor.

Doksy - Krásná Studánka 2:0 (1:0) Hrál se oboustranně útočný fotbal za mírné převahy domácích. Hosté sice měli několik šancí, jenže domácí jich dokázali vypracovat podstatně více. Nebýt jejich neschopnosti, odvezla by si Studánka pořádný příděl. Doksy vstřelily obě branky z brejkových situací, hosté mohli v samém závěru po příležitostech Faksy a Haka ještě zápas zdramatizovat.

Branky: 20. Jurčík, 51. Vágner. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 1:0, 150 diváků. Kr. Studánka: Vondráček - Knajbl, Hošek, Chmátal, Bechyně - Hak, Dvořák, Čepička, Kocour (52. Balický) - Pova, Faksa.

Habartice - Dubice 5:1 (2:1) Hosté bojovali o záchranu, takže se šance rodily na obou stranách. Dubice dokonce dvě minuty před poločasem vyrovnala, ale domácím se podařilo druhou trefou Richtra jít znovu do vedení, které již nepustili. Soupeř se snažil, hrál na útok a Habartice vyčkávaly a pak kontrovaly brejky. Hosté byli sice v poli lepší, přesto domácí v úplném konci přidali další dva góly, když se celkově střelecky dařilo Richtrovi, který dal hattrick.

Branky: 25., 45. a 90. Richtr, 53. Kyncl, 87. P. Čumpl - 43. Bečka. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:4, 100 diváků. Habartice: Veselý - Kniga, Krubner, Richtr, Z. Čumpl - Tůma, Závěta, Brykner (50. Zimák), P. Čumpl - Kyncl, Beran.

Hlavice B - Frýdlant 4:1 (1:0) Hosté opět s omladinou dokázali vzdorovat do 33. minuty, kdy byl faulován domácí Vopřátko a M. Kotrman do té doby hodně nervózní spoluhráče uklidnil. Přesto Frýdlant dokázal srovnat stav ranou Sekáče ze čtyřiceti metrů, aby si ho vzápětí zkazil vlastním gólem. Lepší Hlavice pak dala třetí branku lobem Linharta a a vše definitivně stvrdil Vopřátko po akci Bulíře. To již rezerva hrála dobře a užívala si poslední minuty v I. B třídě.

Branky: 33. M. Kotrman z pen., 52. vlastní, 63. Linhart, 79. Vopřátko - 50. Sekáč. Rozhodčí: Kroupa, ŽK: 2:2, 130 diváků. Hlavice: Kotlár - R. Kotrman, Altman (80. Hon), M. Kotrman, Mohr (46. Ludvík) - Imrich (70. Bulíř), Hozák, Hauer, Kovář - Linhart, Vopřátko. Frýdlant: Pokorný - Pavlišta, Stejskal, Záruba, Sekáč - Weidisch, Marek, Melichar, Pařík - Mauer, M. Drobný (68. T. Drobný).