1. FC Karlovy Vary - Slovan Liberec 0:4 (0:1)

Liberecké se dostávaly do mnoha šancí, ale zakončení bylo zbrklé a nepřesné. Ve 23. minutě našla Červeňáková před brankou Ubiasovou, která otevřela skóre. Ani v polovině poločasu nespadla z hráček Slovanu únava z cesty a neopodstatněná nervozita. Do poločasu hrály nepřesně, uspěchaně a žádnou ze šancí již nevyužily.

Na začátku druhého poločasu poslala Pižlová míč za obranu, Jarchovská utekla a zvýšila na 0:2. Po střídání v 55. se hra Slovanu zklidnila, bylo vidět více fotbalovosti. Hráčky se snažily více držet míč na kopačkách, ale góly i tak nepřicházely. V 60. se ve vápně prosadila Poláčková a přidala na 0:3, ale to bylo opět na dlouhou dobu všechno. Po několika šancích byla gólová až ta v 81., to Pomijová našla na zadní tyči Pižlovou, která hlavou uzavřela skóre na 0:4.

Branky: 23. Ubiasová, 46. Jarchovská, 60. Poláčková, 81. Pižlová. Slovan: Dolejšová - Pižlová, Kovářová, Matějková, Hočičková - Poláčková, Pomijová, Ubiasová (55. Boušková), Folprechtová - Červeňáková (55. Jedličková), Jarchovská (70. Sittová).