Liberecký kraj reprezentovali především hráči Slovanu, Jablonce a jeden zástupce FAŠV. Z Jablonce Podzimek, Kobr, Janda, Hrušovský, Michálko, Obršlík. Z Liberce brankář Veselý, Kaiser, Lochman, Mach, Čenický a Jelínek, z FAŠV Benc.

Turnaj suverénně ovládli hráči výběru Prahy, kteří předvedli nejlepší a nejvýraznější výsledky. „Za 13 let trvání turnaje zde nebyl tak výrazný výkonnostní rozdíl, jaký právě předvedlo deset hráčů z Prahy, především pak první čtyřka složená z hráčů Sparty. Byla radost dívat se na jejich individuální výkony a předvedenou hru, která se ukázala i v individuálních hodnocení hráčů turnaje. Je pravda, že Praha má v tomto ročníku 2001 takových hráčů nejen ze Sparty a Slavie tolik, že by v klidu postavila tři kvalitní mužstva. Škoda, že se pro nemoc omluvili hráči Bohemians 1905, Dukly, Meteoru a Aritmy, jelikož i tam mají velmi šikovné hráče," potvrdil trenér Jiří Zachariáš z LK.

Výsledky LK: Ústecký 2:7, Plzeňský 6:3, Jihočeský 2:5, Pražský 1:10, Karlovarský 4:5, Středočeský 0:6.

„Našemu výběru nechyběla snaha a bojovnost, ale v individuálních dovednostech rychlost práce s míčem, pohybu bez míče a především důrazu v osobních soubojích mají hráči ještě hodně co zlepšovat. Většina z nich měla s hrou v hale problémy. V hale je to jiný fotbal, rychlý, důrazný a rozhodují individuální dovednosti v soubojích 1:1 nebo 1:2, a tam jsme hodně propadli. Pro kluky je to ale obrovská zkušenost a doufám, že i motivace pro další tréninkový proces v klubu. Jsem také rád, že se s námi turnaje zúčastnil manažer mládeže FK Jablonec Mička a na vlastní oči viděl výkony našich reprezentantů. U nás je situace taková, jaká je. Výběr je velmi omezen, šikovní hráči jsou už rozebráni, hrají v Jablonci nebo Liberci. V kraji se velmi těžko někdo hledá, hráči jsou již zmapováni. Záleží vždy na tom, jak je silný ročník, především v ligových regionálních klubech, a od toho se potom odvíjí kvalita krajské reprezentace," rozebral situaci v Libereckém kraji Zachariáš.

Výběr LK U14 čeká jarní část mezikrajské soutěže, v březnu zajíždí k utkání s Plzeňským krajem, v dubnu hostí Jihočeský výběr a výběr Prahy. Po podzimní části má tři body za vítězství nad Ústeckým krajem, podlehl těsně Středočechům a vůbec nevyšlo utkání s Karlovarským krajem. V půlce června čeká hráče vrchol jejich kategorie U14: Kouba Cup, který bude letos poprvé součástí Letní olympiády dětí a mládeže a uskuteční se v Plzeňském kraji.