Česká Lípa B - Frýdlant 0:0

Lípa měla územní převahu, předváděla běhavý fotbal a navíc měla míč častěji na svých kopačkách.Jenže Frýdlant velmi dobře bránil a čekal na své brejky. Ve 31. minutě měla Lípa první velkou šanci po chybné rozehrávce hostů, ale z deseti metrů minula branku. Za tři minuty přišel brejk domácích a opět špatná koncovka.

Další chyba Frýdlantu přišla ve 48. minutě, po chybném odkopu, jenže znovu střela minula cíl. V 62. uklouzl stoper Frýdlantu, tentokrát hosty zachránila tyč, stejně jako v 68. minutě břevno. Až v 83. se dostal do brejku frýdlantský Kutílek, alei on byl nepřesný. V poslední minutě zahrávali domácí ze šestnáctky trestný kop, jenž skončil na zdi.

Rozhodčí: Pöschke, ŽK: 0:2, 120 dváků. Frýdlant: Götz - Pavlišta, Stejskal, Záruba, Bartoš - Marek (84. Šlejtr), Melichar (58. Coufal), Kutílek, Weidisch - Závěta (69. Jelínek), Čejka.