Suverénně si počínal také A tým Mšena, který porazil divizní dorost Jablonce 5:2. V dalších utkáních podlehly Lučany Nové Vsi 1:2 a stejným poměrem Rychnov rezervě Mšena.

Frýdlant – Maršovice 7:1 (3:0)

V zápase loňských vítězů obou skupin I. B třídy byl Frýdlant jednoznačně lepším mužstvem. Snad poprvé se hráči Slovanu opravdu sešli a na hře to hned bylo znát. Maršovičtí se sice ze začátku v čele s exligisty Sitarčíkem a Skuhravým tlačili dopředu, ale nalomila je 10. minuta, kdy dezorientovaný obránce v domnění, že odkopává míč na roh poslal ho přesně k tyči vlastní branky.

Pak již hru zcela ovládl Frýdlant a do poločasu přidal ještě dva góly. Ve druhém poločase se sice Maršovicím podařilo snížit na 1:3, ale obraz hry se nezměnil. Frýdlant hru zcela kontroloval a postupně přidal odpadajícímu soupeři další čtyři branky. Hattrickem se blýskl střelec Frýdlantu Jan Šindler a skóre završil výstavní střelou z voleje přímo do šibenice kapitán Jan Lachman. Zajímavost: první poločas se hrál 35 a druhý 31 minut.

Branky: Šindler 3, Lachman, Coufal, Jelínek, vlastní - Fišera. Frýdlant: Krotil - Sekáč, Stejskal, Lachman, Marek - Lopuszynski, Folda, Melichar, Jelínek - Kutílek, Šindler. Střídali: Coufal, Záruba.

Nová Ves – Lučany 2:1 (0:1)

Velice vyrovnaný duel dvou kvalitních týmů přinesl vedení Lučan po prvním dějství. Diváci viděli aktivní hru, plnou vyložených šancí, ovšem většina z nich zůstala neproměněná. Lučany měly tři samostatné nájezdy na brankáře Martina Kverku, ale ten je dokázal zlikvidovat a velkou měrou se zasloužil o těsnou výhru.

Branky: Cusnír, Řezka – Bělohlávek. Nová Ves: Kverka M. – Dobiáš, Procházka, Svoboda, Vávra – Kverka V., Čuřík, Novotný, Holub – Cusnír, Řezka. Střídal Štefan.
Zbývající zápasy: Mšeno B – Rychnov 2:1 (2:0). Branky: Škvor, Hýř – Kalina. Mšeno A – Jablonec dorost 5:2 (3:1). Branky: Lietava J. 2, Pokorný, Brezinský, Lietava O. – Brezar, Doubic.