V tabulce se tak Frýdlant dostal na 7. místo se ziskem 28 bodů, ale ani tento počet nemusí v konečném účtování stačit.

Frýdlant - Košťálov 3:1 (1:1)

Od začátku si Frýdlantští vytvořili převahu. Přišly i slibné šance, ale ty nedokázali přetavit v gól. Od 20. minuty se začali osmělovat i hosté a jejich rychlé protiútoky vypadaly velmi nebezpečně. Hra se přelévala od vápna k vápnu, bez vyloženějších šancí. Ve 29. hosté předvedli pěknou kombinaci před šestnáctkou, po které se před Götzem objevil zcela volný útočník Móro a se štěstím propasíroval míč do branky na 0:1.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Již ve 31. dostal pas za obranu Šindler, postupoval do vápna. Střelu gólman Košťálova tečoval na tyč, od které se míč odrazil. Šindler míč doběhl a zpětnou přihrávkou našel Jelínka a ten vyrovnal.

Ve II. půli se dlouhé minuty hrálo na polovině hostů. Obrana Košťálova však hrála pozorně a s přibývajícím časem tlak Frýdlantu slábl. Pak však přišla 62., kdy Kutílek našel Lachmana, jehož nadýchaný centr dorazil ve skluzu do branky Coufal. Hosté najednou ožili. Role se vyměnily a byl to Košťálov, který spěchal a chtěl hrát. Frýdlant hrál dozadu dobře. Chvilku před koncem přišel zkrat hostujícího brankáře, který po ojedinělém rohu nesmyslně srazil Šindlera, a byla z toho penalta. A z ní se Šindler nemýlil.

Branky: 31. Jelínek, 62. Coufal, 88. Šindler z pen. - 29. Móro. Rozhodčí: Hanousek, ŽK: 1:6. Diváků: 80. Frýdlant: Götz - Závěta (86. Lopuszynski), Stejskal, Melichar, Scheidl - Kutílek, Folda, Lachman, Jelínek (74. Záruba) - Coufal, Šindler (89. Štrbák).