„Bylo to zasloužené vítězství, kdy jsme měli minulý týden porazit Dolní Řasnici, se kterou jsme vedli 3:1 a 4:2. Po průtrži mračen soupeř vyrovnal na konečných 4:4. V posledním zápase proti Habarticím se trefil Šindler a vyhrál krále střelců s pěti brankami před Václavem Černým z Dolní Řasnice,“ přiblížil trenér vítězného Města David Jalovičar. Třetí skončila Bulovka a čtvrté Habartice.

BULOVKA – DOLNÍ ŘASNICE 1:5 (0:3)
Domácí ze III. třídy se dokázali prosadit proti okresnímu týmu jen jednou. Branky: Votrubec – Zrůst 2, Štrbák 2, V. Černý z pen.

HABARTICE – NOVÉ MĚSTO 3:6 (1:3)
Vítězové kromě půl tuctu branek zahodili dalších pět, a to zejména Šindler a Lode. Branky: Kupec 2, Zita – Pospíchal 2, Kolenkár, Šindler, Lode, Nevečeřal.

Kromě Poháru Frýdlantska se hrály ještě další přípravné zápasy.

FRÝDLANT B – JIŘÍKOV 5:4 (5:1)
Do poločasu to byla jednoznačná záležitost pro domácí rezervu, která působí v okresním přeboru. I když hosté z okresního přeboru Děčín vedli 1:0. Po změně stran Frýdlant polevil, nepřidal ani jeden gól, zato soupeř zápas dokázali zdramatizovat, a tak byli domácí rádi, že těsně vyhráli. Branky vítězů: Čuba 2, Bárta, Smolný, Borkovec.

FRÝDLANT A – ŠLUKNOV 7:0 (3:0)
Domácí z krajského přeboru byli celý zápas lepší a hosty z z ústecké I. A třídy nešetřili. Šluknovu postupně docházel dech a kompletní domácí (chyběli jen Nosek a Kašík) napravili špatný dojem z minulého zápasu v Doksech. Dokázali, že fotbal i střílet branky umějí. Branky: Kozák 3, Kesner, Čuba, Stýbal, Mazánek.

VESEC – HODONÍN 3:12 (2:4)
Vesečtí dostali pořádnou lekci z produktivity, i když první poločas byl herně slušný. Ale dostat za druhou půli osmičku, to je silná káva. V závěru se v exhibici hrálo nahoru – dolů, bez většího bránění, a tak si divák přišel na své. Omluvou pro domácí může být jejich kvalitní účast předchozí večer na after-párty.
Branky Vesce: Macháček, Tichý, Valenta.