Za hosty hraje exsparťan Herzán, exhradecký Gorol a další bývalí hráči Pardubic. „Ze sedmi branek jsme šest dostali po individuálních chybách. V zápase bylo z naší strany velké množství těchto chyb, které nešly napravit. Výsledek je sice krutý, ale hosté využili, co měli,“ shrnul chrastavský trenér Tomáš Nosek. Živanický tým byl dobře připraven a výsledek byl reálným obrazem obou celků. „Hra sice byla opticky vyrovnaná, jenže my jsme se do finále, kromě jediného gólu, vůbec nedostali,“ potvrdil Nosek.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Bílý Kostel vybouchl doma s Frýdlantem, jemuž tři body významně pomohou k záchraně. Kostel prohrával již 0:4 a jeho výkon byl špatný. Zlepšený výkon domácích sice odstartovalo břevno a gól z trestňáku, ale Frýdlant si body vzít již nenechal. Za Hrádek v Sedmihorkách sice po čase nastoupil lídr Ondřej Holeček, ale týmu nepomohl. Hrádek inkasoval brzy smolný gól a nepomohlo mu ani zlepšení. Po několika šancích domácí využili brejk a v samém závěru pečetili výhru.

Višňová nedala doma hostům z Doks šanci. Jednoznačnou výhru 5:0 Višňováci věnovali Milanu Melkovi st. k jeho 70. narozeninám. Věrný Višňovák mraky let hrával a také stále ještě funkcionaří. Většinou se zápas hrál jen na bránu Doks, a ty se dostaly do šancí až v posledních deseti minutách, kdy tečovaná střela skončila na tyči. Domácí mohli klidně vstřelit osm branek, jednou zastavilo střelu břevno.

I. A TŘÍDA

Doubí zcela jasně vyhrálo prestižní liberecké derby v Krásné Studánce, kdy během deseti minut stihlo vstřelit čtyři branky, které padají na vrub zoufalé obrany a brankáře. Rynoltice sice jasně porazily poslední Cvikov, ale ten ještě bez vyloučeného hráče vedl 2:0 a v poločase 2:1. Po třetím gólu se ale poslední celek sesypal a nakonec mohl být rád, že nechytl deset. Ruprechtice padly v Desné, když první gól byl laciný, stejně jako penalta. Ruprechtičtí sice nedali do půle tři tutovky a po ní ještě nastřelili břevno, ale domácím nebyly dva góly uznány pro ofsajd. Dvakrát vedly Hejnice ve Velkých Hamrech nad místním béčkem, bohužel domácí nakonec získali bod a stále myslí na záchranu. Rapid prohrál doma s rezervou Mšena, za které nastoupil mladý Pelta.

I. B TŘÍDA

Hodkovice s novým stoperem Pekařem uhlídaly kanonýra Kýčka a na hřišti druhého týmu tabulky slavně zvítězily. A to navíc Hanisch nedal penaltu.Podruhé na jaře vyhrál Vesec, a opět na hřišti soupeře. Tentokrát měli Vesečtí vést do půle 4:0, ale střelec Háza neměl den. Naštěstí ho zastoupil dvakrát Smejkal a jednou Šišlák. Na Pěnčínu si smlsly Jenišovice, které zároveň již oslavily postup. Stráž potvrdila i v prestižním duelu s Rozstáním, že má opravdu na jaře fazónu. A opět u toho byl velezkušený Šafář, který neprohrává. Chrastava B v čele s Jirkou Štajnerem porazila hokejově Kamenici 6:5 a Jablonné podlehlo v Doksech 1:3, když čestný úspěch vstřelilo z penalty.