LOS III. TŘÍDY JIH

II. kolo – 16. srpna: Hrádek C – Hlavice 4:1, Chotyně – Machnín 3:5, Rynoltice B – Bílý Kostel B 6:0, Stráž B – Mníšek 7:0, Žibřidice – Rozstání B 2:0, Český Dub – Vesec 2:0.

III. kolo – 23. srpna: Vesec – Hrádek C, Rozstání B – Český Dub, Mníšek – Žibřidice, Bílý Kostel B – Stráž B, Machnín – Rynoltice B, Hlavice – Chotyně.

IV. kolo – 30. srpna: Hrádek C – Chotyně, Rynoltice B – Hlavice, Stráž B – Machnín, Žibřidice – Bílý Kostel B, Český Dub – Mníšek, Vesec – Rozstání B.

V. kolo – 6. září: Rozstání B – Hrádek C, Mníšek – Vesec, Bílý Kostel B – Český Dub, Machnín – Žibřidice, Hlavice – Stráž B, Chotyně – Rynoltice B.

VI. kolo – 13. září: Hrádek C – Rynoltice B, Stráž B – Chotyně, Žibřidice – Hlavice, Český Dub – Machnín, Vesec – Bílý Kostel B, Rozstání B – Mníšek.

VII. kolo – 20. září: Mníšek – Hrádek C, Bílý Kostel B – Rozstání B, Machnín – Vesec, Hlavice – Český Dub, Chotyně – Žibřidice, Rynoltice B – Stráž B.

VIII. kolo – 27. září: Hrádek C – Stráž B Žibřidice – Rynoltice B, Český Dub – Chotyně, Vesec – Hlavice, Rozstání B – Machnín, Mníšek – Bílý Kostel B.

IX. kolo – 4. října: Bílý Kostel B – Hrádek C, Machnín – Mníšek, Hlavice – Rozstání B, Chotyně – Vesec, Rynoltice B – Český Dub, Stráž B – Žibřidice.

X. kolo – 11. října: Hrádek C – Žibřidice Český Dub – Stráž B, Vesec – Rynoltice B, Rozstání B – Chotyně, Mníšek – Hlavice, Bílý Kostel B – Machnín.

XI. kolo – 18. října: Machnín – Hrádek C, Hlavice – Bílý Kostel B, Chotyně – Mníšek, Rynoltice B – Rozstání B, Stráž B – Vesec, Žibřidice – Český Dub.

I. kolo – 25. října: Český Dub – Hrádek C, Vesec – Žibřidice, Rozstání B – Stráž B, Mníšek – Rynoltice B, Bílý Kostel B – Chotyně, Machnín – Hlavice.

LOS III. TŘÍDY SEVER

II. kolo: Dolní Řasnice – Pertoltice 2:2, Horní Řasnice – Bílý Potok 2:1, Oldřichov – Nové Město B 13:2, Raspenava B – Habartice 3:2, Víska – Kunratice 3:3, Krásný Les – Jokers 2:3.

III. kolo – 23. srpna: Jokers – Bulovka B, Kunratice – Krásný Les, Habartice – Víska, Nové Město B – Raspenava B, Bílý Potok – Oldřichov, Pertoltice – Horní Řasnice.

IV. kolo – 30. srpna: Bulovka B – Dolní Řasnice, Oldřichov – Pertoltice, Raspenava B – Bílý Potok, Víska – Nové Město B, Krásný Les – Habartice, Jokers – Kunratice.

V. kolo – 6. září: Kunratice – Bulovka B, Habartice – Jokers, Nové Město B – Krásný Les, Bílý Potok – Víska, Pertoltice – Raspenava B, Dolní Řasnice – Horní Řasnice.

VI. kolo – 13. září: Bulovka B – Horní Řasnice, Oldřichov – Dolní Řasnice, Víska – Pertoltice, Krásný Les – Bílý Potok, Jokers – Nové Město B, Kunratice – Habartice.

VII. kolo – 20. září: Habartice – Bulovka B, Nové Město B – Kunratice, Bílý Potok – Jokers, Pertoltice – Krásný Les, Dolní Řasnice – Raspenava B, Horní Řasnice – Oldřichov.

VIII. kolo – 27. září: Bulovka B – Oldřichov, Raspenava B – Horní Řasnice, Víska – Dolní Řasnice, Jokers – Pertoltice, Kunratice – Bílý Potok, Habartice – Nové Město B.

IX. kolo – 4. října: Nové Město B – Bulovka B, Bílý Potok – Habartice, Pertoltice – Kunratice, Dolní Řasnice – Krásný Les, Horní Řasnice – Víska, Oldřichov – Raspenava B.

X. kolo – 11. října: Bulovka B – Raspenava B, Víska – Oldřichov, Krásný Les – Horní Řasnice, Jokers – Dolní Řasnice, Habartice – Pertoltice, Nové Město B – Bílý Potok.

XI. kolo – 18. října: Bílý Potok – Bulovka B, Pertoltice – Nové Město B, Dolní Řasnice – Kunratice, Horní Řasnice – Jokers, Oldřichov – Krásný Les, Raspenava B – Víska.

XII. kolo – 25. října: Bulovka B – Víska, Krásný Les – Raspenava B, Jokers – Oldřichov, Kunratice – Horní Řasnice, Habartice – Dolní Řasnice, Bílý Potok – Pertoltice.

XIII. kolo – 1. listopadu: Pertoltice – Bulovka B, Dolní Řasnice – Nové Město B, Horní Řasnice – Habartice, Oldřichov – Kunratice, Raspenava B – Jokers, Víska – Krásný Les.

I. kolo – 8. listopadu: Krásný Les – Bulovka B, Jokers – Víska, Kunratice – Raspenava B, Habartice – Oldřichov, Nové Město B – Horní Řasnice, Bílý Potok – Dolní Řasnice.