Semily – Frýdlant 9:1 (3:0). Zápas mezi domácími
z krajského přeboru a hosty
z I. A třídy měl od samého začátku jasný průběh. Ve 2. minutě Frýdlant prvně inkasoval a pak se stále jen bránil. Silní domácí byli podstatně lepší a hosté se snažili zachytávat jednu útočnou vlnu za druhou. Höfler do poločasu třikrát kapituloval a také třikrát zachránil. Po změně stran šel do branky mladý Tauš, kterému spoluhráči vůbec nepomohli a za deset minut bylo 7:0. Trenéru Luboši Stýbalovi se vrátili mladíci ze Slovanu Liberec Tauš a Linhart a také mu chyběla trojice zkušených (Coufal, Štrbák, Částek). Frýdlantští vstřelili čestný úspěch za stavu 0:9 trefou Lodeho ze 25 metrů. „Domácí jsou fotbalově úplně někde jinde, rozdíl byl znát," potvrdil frýdlantský trenér, který po výhře minulý týden 3:1 nad polskou Bogatyniou takový kotel nečekal. Proti Polákům stříleli přesně dvakrát Coufal a jednou Šena.
Frýdlant: Höfler – Peml, Mičunovič, Linhart, Jelínek – Plesar, Šena, Lode, Kutílek – Nosek, Buřita. Střídali: Weidisch, Vocásek, Tauš.

Krásná Studánka – Doubí 4:2 (0:0, 2:1, 2:1). Utkání účastníků I. A třídy se hrálo na 3x 30 minut. Hosté se dostali po vyrovnané třetině vedení zásluhou rychlého Netolického, jehož rychlost na zadáky Studánky platila. Po pěkné a jediné akci T. Faksy vyrovnal Housa a Killar dokázal dvěma góly strhnout vedení na stranu domácích, za něž nastoupil nově Jindřich Novák z VTJ Rapid. Poté Netolický nastřelil z úniku tyč a domácí po několika šancích odpověděli brankou Vondráčka. V závěru Doubí s navrátilci Piršelem, Netolickým a Froncem sice fyzicky odpadlo, ale překvapivá střela P. Gruncla zmírnila jeho porážku. Výhra domácích byla zasloužená, když měli víc vyložených šancí a více ze hry.
Kr. Studánka: Martin – Vondráček, Sonntag, Vajtr, Grepl – T. Faksa, Housa, Chmátal, Lang – Kahl, Killar. Střídali: Novák, Horáček, Smolák, Toman. Doubí: Mohr – Urban, Jonáš, Beneš, Salaba – Piršel, Fronc, Zradička, Kozák – Netolický. Herkner. Střídali: Tříska, T. Gruncl, P. Gruncl, Zikmund.

VTJ Rapid Liberec – Višňová 1:3 (1:1). Domácí exdivizionář výrazně pozměnil kádr, a také hosté nastoupili nekompletní. Ale těm se hráči po dovolených vrátí, na rozdíl od domácích. Rapid vstřelil brzy gól a na druhý se čekalo až do závěru půle, kdy se hosté prosadili po rohu hlavou. Rapid sice tlačil a snažil se hrát dopředu, jenže soupeř dokázal rychle přečíslit jeho obranu a dvakrát skórovat. Domácí neměli střeleckou mušku, protože Dospěl nastřelil tyč a Soukeník břevno.
Branky: 8. Soukeník – 44. a 74. Štrbák, 70. Ponc. VTJ Rapid: Král – Jaroš, P. Proche, Lukáč, Soukeník – Stuchlík – Barbořák, Zvoníček, Peš – Šikýř, Jerie. Střídali: Valentin, Dospěl, Hořák, M. Proche, Šebek, L. Halama. Višňová: Veselý – Šmidrkal, Bufák, Zimák, Martinů – T. Mazánek, Jakl, Šorejs, Ponc – Štrbák, Machek. Střídal: Koudelka.