Plzeň B - Liberec 1:2 (1:1)

Hrál se otevřený fotbal, v němž první šanci měl hned v 1. minutě liberecký Černý. Ten sice obešel i brankáře, ale střelu mu vykopl z brány bek. Oba celky hrály útočně, šance proto byly na obou stranách. Ve 22. minutě po nedůslednosti trestali jako první domácí.

Liberec dokázal krátce před poločasem vyrovnat, kdy Kmoníček vyhrál hlavičkový souboj a patka prostřelil gólmana. Libereckým se povedl vstup do II. půle a brejk dobře zakončil Káva. Pak se však do tlaku dostala Plzeň, která vzadu hrála na riziko s menším počtem obránců. Liberec zachránily břevno a tyč, několik střel jen těsně minulo tyče.

Plzeňští se tlačili dopředu, ale Liberec mohl útočit do otevřené obrany. Každopádně to byl zajímavý fotbal až do konce. „Myslím si, že to byl nejlepší soupeř. Hrálo se nahoru - dolů a musím kluky pochválit za dobrý výkon,“ potvrdil trenér Jiří Kaiser.

Branky Slovanu: 44. Patka, 48. Káva. Slovan: Kolář - Povr, Patka, Kordík, Beníšek - Šusta (76. Uzel), Kmoníček (57. Dobeš), Urbanec, Janošík (68. Jelínek) - Černý (68. Werner), Káva.

Mladší dorost: Plzeň B - Liberec 3:4 (1:3). Branky: Joel Mpong 2, Řehák, Bláha.