Jiskra Višňová - Jiskra Raspenava 6:0 (4:0)

Po vyrovnaných prvních patnácti minutách získala Višňová převahu a soupeř nestačil čelit jejímu tlaku. Přestože řada akcí zůstala neproměněna, padly do poločasu čtyři góly. Druhý poločas, hraný za ještě větší zimy a po vystřídání, byl již herně i gólově slabší. Na velmi dobře připraveném terénu rozhodoval J. Soukup a střelecky se prosadil hattrickem Lukáš Cyrus. Další branky vstřelili Havlíček, Mrázek a Jakl.

Mužstvo Višňové je v plné přípravě na jarní část sezony. Trénovat začalo na počátku ledna. Úspěšně absolvovalo tři halové turnaje a připraveno je dalších 5 přípravných zápasů. „Na konci února pak bude třídenní soustředění v Albrechticích. Kádr mužstva je zatím stejný jako na podzim, probíhají však jednání o posílení mužstva na dvou až třech postech,“ uvedl trenér Jaroslav Leibl.

Višňová: Závůrka Branda, Kepr sen., Melka, Šmidrkal Havlíček, Soukup, Jakl, Cyrus Mrázek, Štrbák. Střídali: Bufák, Zimák, Kepr jun.

Po pohárovém zápase s Jablonným čeká v neděli 25. března Višňovou v domácí premiéře krajského přeboru velice těžký soupeř, ambiciózní Dynamo Doksy.