Na halovém turnaji ve Frýdlantu obsadila 3. místo, následně porazila Raspenavu 6:0, Nový Bor 1:0, Doubí 4:0, Bulovku 3:1, Desnou 5:4 a zápas s Hrádkem skončil remízou 2:2. V posledním zápasu zimní přípravy, kterým byl krajský pohár, prohrála Višňová na pokutové kopy v Jablonném a vypadla.

I když výsledky z přípravných zápasů jsou velice solidní, účast hráčů na trénincích nesplnila trenérova očekávání. „Je to na zamyšlení, když pomyslíme, že se naše mužstvo nachází ve spodních příčkách tabulky,“ říká trenér Leibl. Během zimní přípravy přišel na hostování Pavel Řepa z Vísky, zřejmě dopadne i příchod Rampáčka z Vratislavic, stále se jedná o přestup Holuba z Hejnic. Naopak trenér nemůže na jaro počítat s Josefem Keprem, který ukončil své působení v áčku a s Ladislavem Šormem, který je trenérsky zaneprázdněný v Německu.

Do širšího kádru mužstva trenérů Leibla a Soukupa patří: brankáři Veselý, Závůrka, Sirůček a hráči Melka, Šmidrkal, Branda, Zach, Havlíček, Cýrus, Dobrovodský, Řepa, Soukup, Jakl Miroslav a Martin, Štrbák, Mazánek Milan a Tomáš, Žežulka, Zimák Milan, Bufák, Mrázek a zmínění Holub a Rampáček.

„Na podzim bylo pro nás největší slabostí proměňování vytvořených šancí. Spoléháme na to, že se na jaře naši střelci prosadí, začne jim to tam padat a pomůžou tím mužstvu k lepšímu umístění v tabulce. Chceme samozřejmě doma vyhrávat a předvádět atraktivní a útočný fotbal. Pevně věříme, že se jarní sezona vydaří stejně tak, jako se vydařila v loňském roce. Spokojenost pro všechny znamená umístění áčka do čtvrtého místa konečné tabulky. Tímto chceme pozvat všechny naše věrné fandy do ochozů, a to již tento víkend, kdy hostíme Doksy,“ říká sekretář oddílu Milan Mazánek.

Kromě áčka v krajském přeboru má Višňová B mužstvo v okresním přeboru. „Osmé místo je celkem solidní. Mužstvo je složeno z šesti klasických béčkařů, které doplňují dorostenci a náhradníci z áčka. Proto není pro trenéry vůbec jednoduché dát dohromady mančaft pro mistrovská utkání. Zatím to funguje a věříme, že tomu bude tak i na jaře. Pokud bude všechno šlapat tak, jak má, tak si myslím, že šesté místo v tabulce okresního přeboru není pro náš tým ničím nedostižným,“ sdělil Mazánek. Jistě k tomu přispěje i nová trenérská dvojice ve složení Ladislav Honys a Petr Pešek.