Ruprechtice – Žihle 1:0 (1:0)

Liberecký účastník hraje stále bez špílmachra Průchy, který si nechal tetovat nohu a snad příští zápas již bude. Proti týmu ze Západočeského krajského přeboru podal slušný výkon, který rozhodl Sochor, střelou po odraženém míči. Ruprechtice měly dvě další šance, jejich gólman Vavřich dvakrát zachraňoval.

Ruprechtice: Vavřich – Kesner, Vrtal, Suchý, Brabec – Sochor, Chwiedziuk, Kušnirak, M. Šrajbr – Dlabola, L. Šrajbr. Střídali: Vencl, Feri, Neumann.

Nové Město – Jablonné 0:4 (0:1)

Hosté z I. B třídy byli herně lepší a silnější na míči. Po hlavičce Jablonné vedlo, domácí Láznický zase netrefil prázdnou bránu. Rozdíl soutěže byl znát s přibývajícími minutami, kdy Jablonné na tom bylo podstatně fyzicky lépe a přidalo další tři trefy. Domácí nastoupili po třech trénincích, Jablonné má za sebou tři zápasy.

Branky: Hetver 2 (1 z pen.), V. Zelený, Třešňák. Nové Město: Kocourek – Plaček, Jiruše, Žlebek, Bartoš – Kadera, Lode, Hübst, Kolenkár – Láznický, David. Střídali: P. Suk, Nevečeřal. Jablonné: M. Holub – Vejskrab, Hetver, Vajtr, Pál – V. Zelený, Jirák, Janďura, Vávra – Třešňák, Hubka. Střídali: J. Zelený, Murdza, Hartman.

Hrádek – Rietchen 5:3 (2:1)

Bojovné utkání přineslo na menší umělce řadu šancí, z nichž padlo celkem osm gólů. „Daří se nám v koncovce,“ potvrdil hrající trenér Ondřej Holeček, který stále a marně shání do Hrádku trenéra. Branky vítězů proti soupeři, kterého vede exjablonecký Martin Procházka a působí tam kvarteto Čechů, vstřelili: Švejkovský, Ondřej Holeček, Štěpán Holeček, novopečený otec Pavel Grepl, Bruner.

Hrádek: Michal Rob – Brožík, Hovorka, Hnízdo, Petružálek – Bruner, Švejkovský, Strya, Štěpán Holeček, Mizera – Hájek. Střídali: Patrik Rob, Ondřej Holeček, Antoš, Grepl.

Hrádek bude od čtvrtka do neděle na lyžařském soustředění v Hraběticích a v sobotu sehraje ve Mšeně zápas s místním béčkem.

Oderwitz – Chrastava 3:3 (1:2)

Český divizionář vedl hned po třech minutách, když centr usměrnil Radzinevičius. V 6. minutě bylo srovnáno po chybě ve středu hřiště. Ve vyrovnaném utkání ve 13. Beneš uklidil centr Štajnera. Pak v rozmezí tří minut chrastavský Beneš, který si již vyléčil zranění, dvakrát nastřelil tyč. Hostům patřil poločas, ale již bez gólů. Až v 51. Chrastava dokázala navýšil na 3:1, to po přihrávce Beneše mířila křížná střela Henzla přesně. Domácí, za něž nastupují vedle Němců také Poláci a trojice Čechů (Kanta, Werner a Žoček), byli překvapivě od 70. minuty lepší a během tří minut vyrovnali skóre. Nejprve dorážkou po pěkném trestňák do šibenice a poté po kombinační akci. Hrálo se na umělce v Hernhutu, kde si oba týmy vytvořily řadu šancí.

Branky: 6. Dietrich, 70. Cherwinka, 72. Slomiak – 3. Radzinevičius, 13. Beneš, 51. Henzl. Chrastava: Zoul – Kopecký (70. Cusnir), Uzel, Melichar, Martínek (46. Řezka) – Žemlička, M. Rozmajzl (46. P. Rozmajzl), Štajner, Henzl – Beneš, Radzinevičius.

V sobotu 24. února hraje Chrastava od 16.30 hodin na umělce U Nisy s dorostem Slovanu Liberec U19.

Doubí – Bílý Kostel 3:1 (2:0)

Domácí již mají zaregistrovaného Jana Čermáka z Vratislavic, ale stále čekají na formality s vyřízením přestupu Haunolda z Německa. Rozdíl třídy mezi soupeři nebyl znát a nakonec Doubí účastníkovi z krajského přeboru vstřelilo tři góly, o které se dvakrát postaral Matuna, třetí přidal Holický. Za Kostel, za něhož hrál 22letý Jaroslav Jirsa ze Stráže nad Nisou, snižoval Jan Vacek.

Doubí: Jirák – Beneš, Zradička, Vlach, Čermák – Matuna, Holický, Haunold, Zeman – Čára, Herkner. Bílý Kostel: Petr Ulrich – Strnad, Chomout, Janáček, Jan Vacek – František Ulrich, Strnadel, Dan Ďuriš, L. Janeček – Procházka, Resl. Střídali: Jan Ďuriš, Jirsa, Dofek, Studnička.