Liberec – Teplice 2:1 (1:0)

V prvním poločase měli domácí prakticky stálou převahu a častěji míč na svých kopačkách. Liberečtí měli šance do otevřené obrany, kdy Dydowicz, Drobílek a Kaiser po průnicích mohli skórovat. Ale do poločasu se dočkal pouze Kaiser, který využil dobrou přihrávku do vápna. Liberec byl důraznější v soubojích, ale právě důraz mu chyběl krátce po přestávce, kdy Teplice podnikly brejk a rychlý Bratanovič ještě před brankou dokázal přihrát Fléglovi – 1:1. „Vyplatilo se nám aktivní napadání soupeře do poločasu.

Pak jsme vypadli z role a naše hra nebyla tak dobrá. Je fakt, že soupeř zjednodušil hru,“ podotkl Kaiser. Hosté se zlepšili a obrana dost nestíhala. V 57. však jejich Urma zaváhal v jasné pozici. Liberec zahrozil hezkou střelou Kaisera a v 64. měl blízko k úspěchu Drobílek, který střílel již do prázdné brány, ale na lajně trefil ležícího beka. Teplice pak faulovaly Ambrože a z penalty dal na 2:1 Dydowicz. Tepličtí zápas rozhodně nevzdali ještě vycítili šanci a

několikrát zaměstnali Koláře. Pár minut před koncem byli blízko vyrovnání, kdy Urma nastřelil tyč a dorážka Kodeše minula těsně branku.

Branky: 33. Kaiser, 72. Dydowicz z pen. – 46. Flégl. Rozhodčí: Vlasjuk, ŽK: 2:2. Liberec: Kolář – Kastelovič, Egert, Vojtěšek, Bělíček – Soungole (66. Zitka) – Kaiser (72. Janošík), Drobílek (83. Krejčí), Dydowicz, Frimmel – Lanfranchi (60. Ambrož).