Již ve 27. minutě jí byl totiž vyloučen Vojtěšek za faul. Slavia měla stálou převahu a hned z místa přestupku rozehrála trestný kop, který skončil za zády gólmana Koláře. „Byl to vlastně dvojitý trest – vyloučení a navíc gól," poznamenal trenér Jiří Kaiser.

Liberec – Slavia 0:3 (0:1)

Oslabený Liberec se snažil konkurovat rozjeté slavistické mašině, ale směrem dopředu to bylo ze strany domácích sterilní. V průběhu zápasu to bylo jen několik centrů, ale spíše se hráči Slovanu soustředili na defenzivu. Slavia předvedla kvalitní hru a nepustila číhající domácí do žádné šance, která by pramenila
z její chyby. Přesto Liberečtí odolávali do 70. minuty, kdy hostující Čepelák poslal do vápna nebezpečný centr,
s nimž si brankář Kolář neporadil, míč propadl na zadní tyč k Sodomovi a ten z voleje trefil odkrytou branku. V závěru se domácí dopustili ukvapené rozehrávky, míče se zmocnili hosté a Sodoma přidal třetí gól. „Branka mě mrzí, protože byla hodně zbytečná. 0:2 by bylo ještě přijatelných…," dodal Kaiser.
Branky: 70. a 86. Sodoma, 29. Šimeček. Rozhodčí: Orel, ŽK: 1:1, ČK: 27. Vojtěšek (L). Liberec: Kolář – Zítka, Egert, Vojtěšek, Beníšek – Ondráček, Soungole, Dydowicz (74. Lanfranchi), Kaiser (70. Frimmel), Drobílek (60. Krejčí) – Bouška.